• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

sms shop pomocy

Status
Not open for further replies.

damian22qq

New Member
Joined
Dec 30, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Witam mam taki problem że nie da sie usunoć itemka bo jest za duzy obraz jak mozna to zmniejszyć by usunoc itemek z sms shopa

ss

takzk.jpg
 
usonoc się nie da, ale usunąc tak, jak dobrze zrozumiałem to shopsystem.php.

Niestety nie piszesz poprawnie po polsku, ani nie potrafisz poprawnie sformułować zdania.
 
Usuń przez phpMyAdmin (tabela z_shop_system)
 
sasas

chodzi mi oto że chce usunoć addon dolla ale nie moge bo tam nie pojawia mi sie delete
 
chodzi mi oto że chce usunoć addon dolla ale nie moge bo tam nie pojawia mi sie delete

No to w bazie, shop_offer, znajdz addon dolla i usuń.

//Co do admina shopa, zalogowałeś się jako admin?
 
Wyjeb calego shopa, jak sam sobie nie potrafisz z tym poradzic to nie powinienes trzepac latwej kasy.
 
Wyjeb calego shopa, jak sam sobie nie potrafisz z tym poradzic to nie powinienes trzepac latwej kasy.

Kiedys byla dobra regulka przyjeta na otland "jak masz jakis problem z sms shopem to plac"
 
usonoc się nie da, ale usunąc tak, jak dobrze zrozumiałem to shopsystem.php.

Niestety nie piszesz poprawnie po polsku, ani nie potrafisz poprawnie sformułować zdania.

A co to konkurs języka polskiego? , źle zrozumiałeś jak nie wiesz to nie pisz proste.

//Co do admina shopa, zalogowałeś się jako admin?

A nie widzisz zdjęcia? jak by się nie zalogował do panelu admina to by nie mógł edytować items.

@koob nie wiem czy taka łatwa kasa ^.- , co do tematu zaloguj się do bazy znajdź tabele shop_offer i szukaj po id i usuń ; )
 
A co to konkurs języka polskiego? , źle zrozumiałeś jak nie wiesz to nie pisz proste.



A nie widzisz zdjęcia? jak by się nie zalogował do panelu admina to by nie mógł edytować items.

@koob nie wiem czy taka łatwa kasa ^.- , co do tematu zaloguj się do bazy znajdź tabele shop_offer i szukaj po id i usuń ; )

A masz jakiś problem z tym związany? dałem mu odpowiedź, ale napisałem ze mogłem źle zrozumieć.

Konkurs? nie, ale jakiś poziom języka polskiego warto utrzymać na tym forum.

Co ty nie powiesz? już 2 osoby mu to napisały, Twój post tu jest nie potrzebny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top