• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

SMS shop problem

Status
Not open for further replies.

pepzo

Member
Joined
Jan 18, 2009
Messages
198
Reaction score
7
mianowicie mam taki ptoblem gdy zamawiam iteme na postac po nacisnieciu add item na postac wyskakuje blad
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Duplicate entry '80' for key 1' in /var/www/shopsystem.php:284 Stack trace: #0 /var/www/shopsystem.php(284): PDO->query('INSERT INTO `z_...') #1 /var/www/index.php(194): include('/var/www/shopsy...') #2 {main} thrown in /var/www/shopsystem.php on line 284

wie ktos jak to naprawic?
 
KOLEJNY KRETYN NA FORUM NA HUJ TE WYPOWIEDZI?

ten błąd chyba mówi o tym ze źle wgrałeś tabelki SQL i pliki php do sms shopu

Z obrazaniem moderatorow bym sie wstrzymal xD

Imho, popieram fakt ze jezeli ktos chce zarabiac na serverze, to niech przynajmniej sie nauczy podstaw php / mysql i zarzadzania serverem... Bo po co nam kolejny server pt. itemy za 5zl i chodzi przez miesiac i jest odpalony przez kogos kto wszystko sciagnal z forum...

Sam wyrzucilem 3000 euro ( suma ) na oplacanie maszyny elotha w ciagu ostatnich lat i utrzymywanie go za free, nie mniej jednak wyglada na to ze bede zmuszony do wstawienia pacca predzej czy pozniej... millionerem jeszcze nie jestem :(

Postawienie servera to nie jest sztuka... Sztuka jest profesjonalne zarzadzanie nim... Szkoda tylko ze jest wysyp serverow ktore padaja po 2 miesiacach albo i lepiej, przyciemniajac te ktore sa naprawde wartosciowe. Smuci mnie tez troche fakt ze po 2.5 roku dzialanosci online z elothem mam 120 graczy w dzien. A server ktory jest TFSem z forum ma 250. ( no tak ludzie wola trajn monki i stage exp ). Chociaz pociesza mnie fakt ze po tym jak skoncze wszystko co jest zwiazane z 8.4 ta liczba wzrosnie + launch drugiego servera...

A wiec drogi uzytkowniku szukajacy pomocy, masz zchrzaniona tabele, ewentualnie skrypt ;) Powodzenia w naprawie.
 
taki moderator to wiesz kurwa, jak sie niemyule powinien zapraszac ludzi an forum i pilnować pożadku a nie dawać instrukcje do opuszczenia jego mam racje?!
 
KOLEJNY KRETYN NA FORUM NA HUJ TE WYPOWIEDZI?

ten błąd chyba mówi o tym ze źle wgrałeś tabelki SQL i pliki php do sms shopu

Ale z Ciebie
Code:
debil
Ja już go obraziłem
I nie mam zamiaru jeszcze raz bo przez tego cytuje
bYŚ NIC NIE ZROBIL WIĘC POMYŚL CO PISZESZ I MASZ FUKSA ZE cIE NIE ZBANOWAL BO cI SIE TO NALEZY
pANIE pro
 
taki moderator to wiesz kurwa, jak sie niemyule powinien zapraszac ludzi an forum i pilnować pożadku a nie dawać instrukcje do opuszczenia jego mam racje?!

Moderator powinien moderowac forum od debilnych postow ;D takich jak twoje np. ;)

Pozatym nie ma nigdzie ogolnych zasad co moderator moze / powinien :) Robi swiatu przysluge wyzbywajac sie ludzi CTRL+C/V. Nie chce nikogo obrazic, ale tak to po prostu wyglada to w naszym pieknym spoleczenstwie OTServ ;)
 
mianowicie mam taki ptoblem gdy zamawiam iteme na postac po nacisnieciu add item na postac wyskakuje blad
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Duplicate entry '80' for key 1' in /var/www/shopsystem.php:284 Stack trace: #0 /var/www/shopsystem.php(284): PDO->query('INSERT INTO `z_...') #1 /var/www/index.php(194): include('/var/www/shopsy...') #2 {main} thrown in /var/www/shopsystem.php on line 284

wie ktos jak to naprawic?

pepzo jaki OS?
 
drógi noob

Hahaha. Przydałby Ci się słownik ortograficzny! Lepiej weź się za naukę, bo nic dobrego na forum nie wnosisz. Potrafisz jedynie się nabijać, ale pomóc sam nie umiesz. Żal.
 
lolek, co złego w moim tekście. Wyjaśnij mi to... (jeśli potrafisz) :p
 
Lolek to ja jestem dla kumpli nie dla jakiesgos dzieciaka co nie wie co znaczy apt-get lub aptitude ,co to cron i jest pie..... nobem
 
jakiesgos << ooo... neologizmy nam tu powstają... hahaha
Muszę Cie zmartwić, bo wiem co te wyrażenia oznaczają.

Jestem "nobem" powiadasz... Hmm. Pisząc takie słowa reprezentujesz rzeczywiście elitarny poziom!
 
Buahahhahahahaahhahaahahahahahhahaahahha

Nic nie umiesz zrobić
o all sie pytasz pomysl nad soba 12 letni koniobijco
 
Od czego jest forum? Od tego żeby się pytać. Wszystkiego nie wiem - wiadomo. Ale Ty też nie błyszczysz.

PS. "Masz wyżej dupę niż srasz"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top