• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sopa

pierdolicie jak 99% moich znajomych na fejsie, tylko czy wrzucając jakieś głupie obrazki "say no to acta" itp. coś robicie? Tak chcecie się w to angażować to niewiem, zamiast składać jakiegoś noob serva sobie atakujcie rządowe strony, ale po chuj to ja niewiem...
 
fffa9bd2b65ed06be5b7c39f47bde035.jpg
 
Haha własnie ogladalem wydarzenia na polsacie i dzisiaj powiedzieli i pokazali troche prawdy, miedzy innymi pokazali zhakowaną strone sejm.gov.pl w roli głownej z panią basią i powiedzieli ze ACTA było trzymane w tajemnicy itp
 
Je*ane w sredniowiecze chcą sie pobawić czy co. Wszyscy polske w pizdzielcu mają jedno wejscie na rok na jakies tam posiedzenie w budynku uni im dają w dodatku bez prawa głosu a te bambusy idą jeszcze na wszystko co unia chce.
 
Z polki w empiku za 199zl. Lub na targu/gieldzie/straganie gdzie znow zaczna sprzedawac plyty ;D Zostana jeszcze torrenty choc nie wiadomo na jak dlugo ^^. Seminari do konca nie rozumiesz chyba sytuacji ;)
 
Z polki w empiku za 199zl. Lub na targu/gieldzie/straganie gdzie znow zaczna sprzedawac plyty ;D Zostana jeszcze torrenty choc nie wiadomo na jak dlugo ^^. Seminari do konca nie rozumiesz chyba sytuacji ;)

To wy nie rozumiecie i podnosicie się płaczem, oczywiste jest, że to przekręt polityczny, złożyli jak narazie TYLKO NAJBOGATSZE I NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE serwisy , żeby zastraszyć ludzi, wgl jaką bekę mają ci ludzie z SOPA, ACTA itd. z was hahah
Wyżalcie się na facebooku zamiast ciągle powtarzać w tym temacie jakie to acta jest złe itp.
 
Wlasnie tym postem pokazales ,ze guzik wiesz na ten temat. Beke to maja z Ciebie szary polaczku jak w chuja Cie robia kazdego dnia. W koncu sie obudzisz z politycznym kutasem w dupie kiedy to na kazdym kroku beda zagladac Ci do dupy co jadles i czy robiles to przepisowo.
 
Wlasnie tym postem pokazales ,ze guzik wiesz na ten temat. Beke to maja z Ciebie szary polaczku jak w chuja Cie robia kazdego dnia. W koncu sie obudzisz z politycznym kutasem w dupie kiedy to na kazdym kroku beda zagladac Ci do dupy co jadles i czy robiles to przepisowo.

ta, przeczytaj sobie wcześniejsze posty, bo narazie to wbiłeś na koniec tematu i powiedziałeś to co 90% facebooka pierdoli
 
A chuj mnie czlowieku facebook obchodzi. Interesuje mnie panstwo w ktorym zyje ,demokratyczne panstwo. To co tutaj sie dzeje jest dla mnie parodia ;)
 
Back
Top