• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Source...(Zmiana expa za ludzi)

Gtv123

New Member
Joined
Aug 24, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Witam otóż mam taki problem iż chciałbym zmienić exp w zabijaniu za graczy w tfsie 0.3.5 .. A problem jest taki iż jeżeli zmieniam to w configu to nie działa... problem polega na tym że 56 lvl nei może dostać expa za zabicie 55...
wiem że można zmienić to w "source" ? i dlatego prosze o pomoc co jak...
Prosze o nie nabijanie dennych postów typu "Nie pisz tego bo nikt ci nie pomoże"

Edit chodzi o to że 56 lvl nie dostaje expa za zabicie 50~

a zmieniałem to w
minLevelThresholdForKilledPlayer = 0
maxLevelThresholdForKilledPlayer = 0
 
Last edited:
Spróbuj tak:


data\creaturescripts\scripts stwórz plik: "exp_player.lua" a w nim wklej:
Code:
function onKill(cid, target)

if(isPlayer(target) == TRUE) then

gainExp = (getPlayerLevel(target) * 25100.50)
doPlayerAddExperience(cid, gainExp)
doCreatureSay(cid, gainExp ,TALKTYPE_ORANGE_1)

end

return TRUE
end

W data\creaturescripts\scripts\login.lua dopisz:
Code:
registerCreatureEvent(cid, "ExPlayer")

W data\creaturescripts\creaturescripts.xml dopisz:
Code:
<event type="kill" name="ExPlayer" event="script" value="exp_player.lua"/>


* 25100.50 - mnoży te liczbę z lvl zabitego gracza. (im wyzszy lvl tym gracz odstaje więcej expa)

Każdy atakujący gracz dostaje tyle samo expa (nie dzieli tak jak w przypadku zabicia potwora)
 
dzięki wielkie brachu ! repucik leci !( może i to nie source ale i tak mi bardzo pomogłes i mam za to bardzo wielkie podziękowania ...)
a tak btw znasz sie na skryptach? jeżeli tak to napisz...potrzebowałem bym cos w stylu anty mc tylko że jak np jedno ip zabije swoje ip to żeby nie dostawał lvla...
 
a da się to jeszcze ustawić tak żeby ten exp był tylko dla tych graczy którzy zadali najwięcej obrażeń ? np dla 4 ostatnich którzy najwiecej mu wzieli

UP#Edit
nie szukam gotowca poprostu jestem newbie i szukam tego od 2 tygodni ;\
a tu każdy jest taki że nikt nikomu nie chce pomóc...chociaż jeden sie znalazł .. wy nie chcecie pomóc bo sie boicie o konkurencje? czy o to że chce gotowca..bez sensu.. i tak sie nie równam z wami.. zresztą wy też kiedyś potrzebowaliście w czym pomocy..
 
a tak btw znasz sie na skryptach? jeżeli tak to napisz...potrzebowałem bym cos w stylu anty mc tylko że jak np jedno ip zabije swoje ip to żeby nie dostawał lvla...

Da sie funckja getPlayerIp(cid)

mniej wiecej cos takiego:

Code:
function onKill(cid, target)

if(isPlayer(target) == TRUE) then
if getPlayerIp(cid) == getPlayerIp(target) then
doPlayerSendCancel(cid, "Detected the same ip, not added experience!")
else
gainExp = (getPlayerLevel(target) * 25100.50)
doPlayerAddExperience(cid, gainExp)
doCreatureSay(cid, gainExp ,TALKTYPE_ORANGE_1)

end
end
return TRUE
end

Ale nie wiem czy będzie działać.

// co do expa pisałem na PW.
PS. Pomagam bo tez ktoś mi kiedyś pomógł :>
 
Back
Top