• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sponsoring OTSa na otos.pl - Jak to wygląda?

Gryffian

ununderstandable
Joined
Aug 10, 2010
Messages
215
Reaction score
3
otos.pl oferuje sponsoring OTSów. Przeczytałem regulamin, napisalem na forum podanie, admin odpisał mi że mam wysłać jakiegoś smsa - wysłałem, i że w środę dostanę konto ssh i możliwość odpalenia otsa, nie rozumiem tylko 1 podstawowej rzeczy. Na jakiej zasadzie to wszystko w ogóle się odbywa? Czy ktoś z Was już korzystał z usług tego hostingu? I jak to wyglądało po kolei od początku?
 
Ale z ciebie reklamator, nie prosił się o żadne inne hostingi, tylko o odpowiedź na jego pytanie. Płacą ci za to że liżesz im tyłki i wystawiasz tutaj ich linki? Jeśli chodzi o temat, wiem że kiedyś było tak, że cokolwiek byś nie zarobił oni zabierali z tego x procent. Oczywiście także opłacali dedyka.
 
A może jakieś konkrety? Chodzi mi o procedurę całego załatwiania serwera, jak to wygląda?
Wysyłam sms, i mają mi podać jakieś dane, to do zdalnej obsługi będą dane? Nikt nic nie wie?
 
1.Piszesz podanie na forum.
2.Wysyłasz sms.
3.Czekasz na dane panelu
4.Dostałeś dane!
5.Logujesz się do panelu podpinasz domenę, robisz konto ssh i ftp
6.logujesz sie do ssh i ftp
7.Stawiasz otsa ;p
Na forum.otos.pl Ci napisałem ze jeśli potrzebujesz pomocy to pisz(tam mam nick sekula14) ;p
 
Ale z ciebie reklamator, nie prosił się o żadne inne hostingi, tylko o odpowiedź na jego pytanie. Płacą ci za to że liżesz im tyłki i wystawiasz tutaj ich linki? Jeśli chodzi o temat, wiem że kiedyś było tak, że cokolwiek byś nie zarobił oni zabierali z tego x procent. Oczywiście także opłacali dedyka.

No niestety, on już przyzwyczajony do pucowania się każdemu.

Co do tematu, to z pewnych bardzo wiarygodnych źródeł wiem że otos niebawem zniknie - brak funduszy. Polecam bardziej oots.pl o ile będziesz miał szanse trafić na lolka, obejdzie się bez wysyłania smsków. Albo możesz też skorzystać z oferty niceshoot.pl chociaż liczą sobie dodatkowo za sam port 7171 i accmaker XD
W przyszłości w vigames.pl też zamierzamy wprowadzić do oferty tibie a ceny będą bardzo konkurencyjne, więc możesz poczekać.
 
Back
Top