• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sponsoring?

Status
Not open for further replies.

Fla

New Member
Joined
Dec 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Witam,

mam nadzieję, że nie zostanę zmieszany z błotem, mam tylko kilka prostych pytań.

Otóż już jakiś czas temu wyczytałem o firmach które oferują sponsoring serwera dedykowanego, w zamian za prowizję pobieraną z SMS Shopu. Ta opcja odpowiada mi jak najbardziej, głównie dlatego że chciałbym tylko zarobić na własny serwer dedykowany. Jednak mam pewne obawy co do plików, dostępności i opinii na temat takich firm.

Przewertowałem forum, poczytałem trochę, jednak wolę zapytać, może coś się zmieniło. Mógłby mi ktoś krótko wyjaśnić jak wygląda taka umowa, na jakiej zasadzie to wszystko działa.

Pozdrawiam,
fla
 
Jakieś początkowe koszty muszę w to włożyć?
 
O RonIT jeszcze nie słyszałem, ale z tego co widzę strona dopiero powstaje (brak panelu administracyjnego) a patrząc na ceny to nigdy w życiu bym nie skorzystał.

eOTS.pl - nie korzystałem, aczkolwiek mogę polecić ze względu na to, że administratorem jest tam osoba, która doskonale zna się na tego typu rzeczach. Niestety, są też minusy, z tego co słyszałem, to kontakt z adminem jest strasznie do dupy.

otos.pl - sam korzystałem z ich usług. Miły administrator, który zna się na rzeczy. Kontakt z adminem oraz pozostałymi otosowiczami za pomocą specjalnego kanału IRC. Liczne inwestycje w rozbudowę oraz polepszenie usług. Tanie koszty utrzymania OTS, możliwy darmowy sponsoring. Aktualnie serwis posiada panel zarządzania stroną i naszym serwerem, co daje na pewno łatwiejszy sposób na zarządzanie - nie mogę powiedzieć więcej, gdyż kiedy ja korzystałem z otosa panelu jeszcze nie było ;)

Oceny:
1. otos.pl - 9/10
2. eOTS.pl - 7/10
3. RonIT - 2/10
 
O RonIT jeszcze nie słyszałem, ale z tego co widzę strona dopiero powstaje (brak panelu administracyjnego) a patrząc na ceny to nigdy w życiu bym nie skorzystał.

eOTS.pl - nie korzystałem, aczkolwiek mogę polecić ze względu na to, że administratorem jest tam osoba, która doskonale zna się na tego typu rzeczach. Niestety, są też minusy, z tego co słyszałem, to kontakt z adminem jest strasznie do dupy.

otos.pl - sam korzystałem z ich usług. Miły administrator, który zna się na rzeczy. Kontakt z adminem oraz pozostałymi otosowiczami za pomocą specjalnego kanału IRC. Liczne inwestycje w rozbudowę oraz polepszenie usług. Tanie koszty utrzymania OTS, możliwy darmowy sponsoring. Aktualnie serwis posiada panel zarządzania stroną i naszym serwerem, co daje na pewno łatwiejszy sposób na zarządzanie - nie mogę powiedzieć więcej, gdyż kiedy ja korzystałem z otosa panelu jeszcze nie było ;)

Oceny:
1. otos.pl - 9/10
2. eOTS.pl - 7/10
3. RonIT - 2/10

Administrator otosa, to największy z możliwych kretynów, on miły?

lol, koleś ma swój świat i swoje kredki.

Osobiście nie polecam ani eots(chujowa administracja, musisz się prosić o pomoc, której możesz nie uzyskać), ani otosa(administrator, to jednym słowem "POJEB". Już lepiej się dogadać z kimś z otlanda, i zrobić razem z nim.
 
Osobiście polecam OTOS.pl ze względu na bardzo dobry i szybki kontakt z administracją zarządzającą serwerem. Brak jakichkolwiek zarzutów, tanio, dobra atmosfera. Czego chcieć więcej?

eOTS.pl w zupełności nie polecam, od momentu mojego odejścia jak słyszę nic się nie zmieniło, kontakt z Administracją chujowy, ograniczony dostęp, bardzo wysokie stawki. Gdybym miał wybierać to wybrałbym Poradniki -> Zakup własnego Dedyka/VPSa niż współpraca z najgorszą firmą hostującą serwery.

RonIT nie słyszałem, więc nie mam zdania.
 
Możesz także dogadać się z firmą hosting-ującą serwery gier aby udostępnili ci jeden z ich serwerów dedykowanych, dogadałem już się nie raz z jedną firmą, oczywiście chcą % z shopu (o ile jakiś jest, to już musisz im nafantazjować). Mi akurat wyszło, na dedyka uzbierałem i lecę teraz sam.

Plusy
- Dobry kontakt
- Dobre serwery dedykowane, bo takie firmy nie siedzą na ovh
- Nie płacisz za dedyka

Minusy
- % mniej z shopu
- W każdej chwili mogą ci wyłączyć ;)
 
Pisz do użytkownika "Cuddlez" - byłem zadowolony, profesjonalne podejście.
 
Za tydzien zapraszam do mnie, nie dlugo pojawi sie pelna strona internetowa, full wypas :)
 
pisz do użytkownika Muniek na Otlandzie, polecam serdecznie ;) 100% profesjonalizm, dobry kontakt, nie musisz nic kaski wkładać ;]
 
pisz do użytkownika Muniek na Otlandzie, polecam serdecznie ;) 100% profesjonalizm, dobry kontakt, nie musisz nic kaski wkładać ;]

yhm tylko ci zapierdalają 80% i dostajesz 500zl miesięcznie z noobwara z którego byś miał z 2,5k/mies ^^
 
Już sobie załatwiłem.

btw. Po dwóch miesiącach można przecież własny dedyk kupić.
 
Czytam wasze posty i nadal nie mogę się zdecydować bo także szukam sponsoringu serwera za % z sms. Mogli byście mi podać z jakimi firmami bądż osobami opłaca się dogadywać i kto jest uczciwy?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top