• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Spoof - program

Status
Not open for further replies.

Erazma

Banned User
Joined
Sep 3, 2012
Messages
265
Reaction score
4
jakich programow uzywacie do spoofa? xD
(zawyższenie playesrs online) xD?
 
Kurwa programów...
Idź i wypierdalaj...
Prosty spoof to chyba ustawić no-logout zone i wjebać 200 afków.
A taki lepszy typu narvia,hexana itd to nikt ci nie zdradzi.
 
wiem że mają programy co logują im postacie same ;p bez klienta tibi, programem jakos
 
jakich programow uzywacie do spoofa? xD
(zawyższenie playesrs online) xD?

z10750647Q,I-don-t-want-to-live-on-this-planet-anymore.jpg
 
mam spoof system na sprzedaż, raczej cie gracze wtedy nie zreportują bo podstawione kreatury zachowują się jak gracze i pare inny "featurów" msg me prv
 
mam spoof system na sprzedaż, raczej cie gracze wtedy nie zreportują bo podstawione kreatury zachowują się jak gracze i pare inny "featurów" msg me prv

Przecież taki gracz nie wykonuje połączenia, więc na liście nie jest czytany. Po co mu taki spoof?

@topic hotkey xlog na elfe, lub program(mam taki, mogę zapytać autora jeśli się zgodzi to Ci sprzedam - PW).
 
@Kanier
@kawon

No akurat to wy wypadliście na debili, bo taki program jest możliwy do napisania i jest lepszym sposobem niż spoof ze strony silnika, bo tworzy połączenie.

Admini z otlisty wymuszają pokazanie listy połączeń, więc to jest dobre.


@maciekxx
Ciekawe czy z OtClienta dałoby radę zrobić takiego spoofa.
 
Last edited:
No akurat to wy wypadliście na debili, bo taki program jest możliwy do napisania i jest lepszym sposobem niż spoof ze strony silnika, bo tworzy połączenie.

Jak będę dorosły to zrobię coś takiego w javie.

@edit
Pamiętam, że nasz Kula (nie ten z youtube) napisał aplikacje, która logowała postać na serwer(trzeba było podać pass, nick i ip serwera - działała przez przeglądarkę i nie wymagała klienta).

@Dominik ms
Prawdopodobnie tak, ale łatwiej będzie edytować źródła magebomby (o ile takowe krążą po sieci).
 
Last edited:
Przecież taki gracz nie wykonuje połączenia, więc na liście nie jest czytany. Po co mu taki spoof?

@topic hotkey xlog na elfe, lub program(mam taki, mogę zapytać autora jeśli się zgodzi to Ci sprzedam - PW).

ot lista odczytuje na podstawie tego co hoster zrobi, tak to by nie było tylu spoofów ;p
 
Jak będę dorosły to zrobię coś takiego w javie.

@edit
Pamiętam, że nasz Kula (nie ten z youtube) napisał aplikacje, która logowała postać na serwer(trzeba było podać pass, nick i ip serwera - działała przez przeglądarkę i nie wymagała klienta).
Miło, że ktoś o tym pamięta ;]
kilka osób z tego forum korzystało z moich usług :)
Max +150 osób / serwer
połączenia z około 70 adresów IP
złotówka / gracz / 24h.
Gracze się przelogowują, leczą, atakują monstery, które ich zaatakowały (możliwość postawienia na trainach), możliwość ustawienia autorespondera, mogą chodzić między ustawionymi wcześniej waypointami, możliwość logowania wg ustalonego harmonogramu.
 
@Kanier
@kawon
No akurat to wy wypadliście na debili, bo taki program jest możliwy do napisania i jest lepszym sposobem niż spoof ze strony silnika, bo tworzy połączenie.

Wiem że jest możliwe do napisania, bo nie ma rzeczy niemożliwych... Gdybyś pomyślał to byś się domyślał o co mi chodzi...
 
Nie cyna potem jest płacz o xinna czy mateusza.
 
A potem płacz, że wszyscy spoofują, jeszcze linki mu podajcie.

ktoś się cieszy, diabeł się cieszy i semi się cieszy, heuheheuehehehueheuhehe

- - - Updated - - -

mózg mnie boli sry to przez lancka bo mnie ztrollował i teraz napierdalam niewiadomo co za literki w zdaniach
 
Najprawdopodobniej niebawem zostanie udostępniony skrypt statusu tfsa w php.
Ile graczy o danej godzinie itp... wszystkie dane wychodzące do ustawienia w configu.
 
Jest możliwość żeby w source edytować aby npc były liczone do liczby graczy online ;p?
 
Prawda jest taka ze spoof gowno daje.

Odpalilem ots'a 70 graczy na starcie.
po 5h 40 graczy....
na nast dzien 35 30 po 2 dniach 15.

Zmienilo sie nastawienie graczy.
Patrza na ludzi online co jest chore
 
Prawda jest taka ze spoof gowno daje.

Odpalilem ots'a 70 graczy na starcie.
po 5h 40 graczy....
na nast dzien 35 30 po 2 dniach 15.

Zmienilo sie nastawienie graczy.
Patrza na ludzi online co jest chore

no to właśnie twoja historia dowodzi, że spoof dużo znaczy lol
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top