• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sprawdzenie ip

Skonelapper

New Member
Joined
Sep 28, 2012
Messages
124
Reaction score
3
Witam , mam bardzo nei typową sprawę , potrzebuje sprawdzić ip gracza który wpisał kod na stronie . Podobnież słyszałem że da się to jakoś sprawdzić w logach lighttpd , a nie bardzo wiem gdzie . Ogólnie nie zawracałbym wam głowy bzdurą lecz ip jest mi potrzebne jako pomoc prawna dla policji , ponieważ policja prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzenia na około 300 zl . Jakiś gracz oszukał innego gracza na 300 zl

Pozdrawiam
 
ok to teraz baczniej będę nasłuchiwał czy już tvn skminił sprawę, wgl jaka beka "oszukał mnie na itemy na otsie" ekstra

dzieci dzieci dzieci ;/

wgl najśmieszniejsze jest to, że otsy mają osoby, które nie mają żadnych umiejętności ;/



aha i radzę ci przekopać google lub inne fora, bo raczej większość cie tu dojedzie niż ci pomoże, a i wgl nie wierzę w te bajkę, bo jakby było postępowanie takie na serio to byś nie ty patrzył to tylko oni by to sprawdzili, ale policja ma generalnie w dupie takie rzeczy bo szkoda czasu na takie coś a i tak dużo mu się nie stanie bo 300 zl to nie jest jakieś multum co podlega niewiadomo jakiej karze, po za tym bardzo trudno to udowodnić i jeśli to była pojedyńcza kradzież to nie masz co liczyć na sukces
 
Nie wierzysz w te bajki ? To sie spytaj administratora homepay , on także składał zeznania jako świadek . Zapewne i tak gówno umiesz , nie chcesz pomóc to się nie wypowiadaj .
 
ciekawe, że się zwracasz z tym do nas, a nie do policji hmm? albo do innych osób, które bezpośrednio mogą ci pomóc

wgl dla mnie to jakieś dziwne, nagle na polish boardzie jest grupka nowych użytkowników i każdy ma jakiś dziwny problem... czyżby lanceq trollował?

A i poczytałem sobie co tam sobie pisałeś bo nie mam zwyczaju, że wjeżdzam na kogoś bez podstawy (http://otland.net/f28/skrypt-potion-174020/)
 
Policja nic nie może zrobić , to jest mój serwer i ja mam im dać wszystkie możliwe poszlaki . Proponowałem im dostęp do mojego serwera , lecz ich odpowiedz była taka że to mój serwer i oni nie mogą nic w nim sprawdzać , wgl nie mają takiego prawa . Ja jestem jako świadek a nie oskarżony więc nie mogą wejść na serwer . Ogólnie wiadomo że nie zapisuje się ip gracza który wykorzystał kody , chcę się dowiedzieć czy jest możliwość sprawdzenia tego w logach lighttpd


sweeti Tak prawdopodobnie Kleksu lub jakis przedstawiciel homepay ale raczej Kleksu
 
odpowiedz była taka że to mój serwer i oni nie mogą nic w nim sprawdzać , wgl nie mają takiego prawa

No to jezeli to jest TWÓJ serwer jak to już podkreśliłeś milion razy, to przecież TY możesz nadać policji prawo na przeglądnięcie TWOJEGO serwera, czyż nie?;>
 
Nie wierzysz w te bajki ? To sie spytaj administratora homepay , on także składał zeznania jako świadek . Zapewne i tak gówno umiesz , nie chcesz pomóc to się nie wypowiadaj .


administratorzy homepay z pewnością znają odpowiedź na twoje pytanie, nie rozumiem dlaczego piszesz tutaj
 
Administracja homepay nie działa tak jak kiedyś , np . niedawno miałem przypadek którym ucierpiało dużo graczy oraz ja , ponieważ przez cały wekkend zamiast kodow zwrotnych ludzie dostawali puste sms , oczywiście administacja homepay nie odpisała na żadna moją wiadomość .



Niebieski Tylko że ja im to proponowałem , albo im się nie chcę albo rzeczywiście nie mają takich możliwości .
 
ciekawe, że tylko tobie się takie rzeczy dzieją, nadal w to nie wierzę w te historię ;/

bo jeśli byłaby prawdziwa to byś tu nie pisał, a jeśli jednak to nie za dobrze to o tobie świadczy... xd
 
no to jak jesteś konfidentem , to nie masz czym się chwalić.
jesteś parówą i wyjdź stąd bo ci nie pomożemy.
 
Się temacik rozkręca :D


Co za problem Udostepnic dostep do servera Policji ? -..- podkreslasz w co 2 poscie TO MOJ SERCER wiec ?
 
nom, podaj server albo 0 pomocy

pewnie jeszcze masz 'nielegalnie' tfs'a 0.4!! nie ładnie piracie, innych to sprzedajesz, a sam pewnie używasz tibia client do łączenia się z serverem ots, na swojej stronie www wykorzystujesz pewnie grafiki cipsoftu, oj nie ładnie :(
 
ok to teraz baczniej będę nasłuchiwał czy już tvn skminił sprawę, wgl jaka beka "oszukał mnie na itemy na otsie" ekstra

dzieci dzieci dzieci ;/

wgl najśmieszniejsze jest to, że otsy mają osoby, które nie mają żadnych umiejętności ;/



aha i radzę ci przekopać google lub inne fora, bo raczej większość cie tu dojedzie niż ci pomoże, a i wgl nie wierzę w te bajkę, bo jakby było postępowanie takie na serio to byś nie ty patrzył to tylko oni by to sprawdzili, ale policja ma generalnie w dupie takie rzeczy bo szkoda czasu na takie coś a i tak dużo mu się nie stanie bo 300 zl to nie jest jakieś multum co podlega niewiadomo jakiej karze, po za tym bardzo trudno to udowodnić i jeśli to była pojedyńcza kradzież to nie masz co liczyć na sukces

nie masz pojęcia o polskim prawie , to się nie wypowiadaj kazda kradzież powyżej 250 zl jest przestępstwem

Art. 278. &1
jak go złapia to od 3 miesięcy do 5 lat
 
wiem jak jest i wiem, że rząd chce też podwyższyć ten próg ogarze

ale ty chyba nie znasz reali polskiego wymiaru sprawiedliwości w sprawie takich drobnych kradzieży, ciężko jest udowodnić takie coś, a po za tym się to nie opłaca

wgl to po chuj masz nick podszywający sie pod Seminari ? żałosne
 
Back
Top