• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sprite

szymon095

New Member
Joined
May 16, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Siema, mam problem.. a minowicie, gdy zamieniam w .spr np. płot, który jest w Tibi na mój i gdy tworze go na serwerze dalej widze ten z Tibi zamiast mojego.. Wszystko robie tak jak powinienem..

Może ktoś miał ten sam błąd ?

Proszę o pomoc >.<..
 
lol, podmień tibia.spr po zabiegu i pamiętaj, że gdy edytujesz .spr lub .dat to tibie musisz mieć WYŁĄCZONĄ
 
No wow -.-.. Choćbym to robił 1 raz lol.. Nigdy nie miałem takiego czegoś więc pytam ludzi..
 
a jak otworzysz ponownie ten zapisany .dat i .spr to masz to zapisane? bo jeśli masz to musi być go widać w grze...
 
Jest taka kwestia, że niektóre przedmioty mają nawet kilka kopii i może po prostu na mapie masz niezmienioną. I do tego każda kopią na własną kopię grafiki więc podmiana w spr nie działa na wszystkie id klienta wyglądające w ten sposób. Sprawdź w otb czy dobre id zmieniasz
 
GSMaster, gdy otwieram ponownie .dat to widze ten płot, którym podmieniłem.. A w grze widze od Tibi dalej ;/..

Zakius, nawet w RME widzę ten płot co zmieniłem.. A w grze dalej ten stary..
 
podaj id płotu to Ci pomogę

- - - Updated - - -

i versje clienta, na której pracujesz, oraz jakiego edytora używałeś do edycji
 
Zakius, OTItemEditor 0.3.7

Seminari, od 5315 do 5320.. Client 8.54,

A DatEditora nie wiem, ktora to wersja.. ale dziala mi.. masz tu wyglad:
d1b81a20bf06f.jpg
 
W sensie masz używać tego samego otb w edytorze i serwerze. Nie ważne czym edytujesz. W 854 były z tym problemy
 
Back
Top