• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stackowanie sie itemów & strefa No-pvp

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Witam mam takie 3 pytanka:
1) Czy da się zrobić aby itemy łączyły się w grupy po więcej niż 100 szt. np. red dragon scale (chodzi o to czy da się tak zrobić bez konieczności tworzenia własnego klienta)
2) Jak w skrypcie sprawdzić czy postać znajduje się w strefie no-pvp?
3) Jak mogę w skrypcie pobrać ile użyć ma dana runa?
 
Last edited:
1) a jo nie wie
2) getTileInfo(getCreaturePosition(cid)).protection?
3) item.type
 
Wielkie dzięki, oczywiście rep leci o~~

Zna ktoś odpowiedz na 1 pyt?
 
bez edycji klienta jakos mi sie to nie widzi , w końcu na rl tibii niema żadnych itemów które można łączyc po więcej niż 100.
 
ja kiedyś widziałem runkę SD co miała 255 strzałów - bez edycji klienta, hę? ;d

to i 65k się da zrobić, problem w tym, że ona jest stackable już od początku, hę?


pozatym ja nie wiem o chuj chodzi w tym pierwszym pytaniu, czy o efekt stackitems z elfbota czy kompletnie nowe itemki chce stackowac ;/
 
Ok to specjalnie dla Ciebie wytłumaczę otóż chodzi o to żeby można było łączyć przedmioty po więcej niż 100 sztuk (np 500 w kupce), chodzi mi o itemy które się stackują a nie żeby zrobić z itemów które się nie stackują takie które się będą stackowały.
Jasne?
 
Ok to specjalnie dla Ciebie wytłumaczę otóż chodzi o to żeby można było łączyć przedmioty po więcej niż 100 sztuk (np 500 w kupce), chodzi mi o itemy które się stackują a nie żeby zrobić z itemów które się nie stackują takie które się będą stackowały.
Jasne?

np. 100 plate armorów w 1 kupce?

ud7ssa3grt9u0l2ifv5.png


samme, co mi tu kurwa grzebiesz? ;d
 
Last edited:
W source gdzieś jest max stack czy coś takiego, ale klient może debuga wyłapać, jedyna metoda to testy
 
Heh to będę musiał poszukać i potestować.

Chodzi mi raczej o itemy które już się stackuja ale z np armorkami też nie było by źle :)
 
Back
Top