• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stare czasy tibii

Status
Not open for further replies.

Faith

Scream...Aim...Fire!
Joined
Jan 23, 2010
Messages
93
Reaction score
0
Location
Poland-Tarnów
Posiada ktoś z was silnik do tibii 5.0? Kiedyś taki widziałem, ale zbugowany(bez głowy się chodziło). Może ktoś z was ma lepszą wersję? =d Lub ew. map editor pod tą wersję(chętnie bym się cofną do starych czasów i zobaczył co z tych spritów da się wymappować).


btw. gralibyście gdyby powstał ots pod client 3.0+? Niekoniecznie rl mapa, ale podobnie. Znam kilka osób którzy chętnie by się podjeli takiego projektu.
 
Thanks, udało mi się wydobyć z tego jeden działający link. Co do projektu to jak się za to weźmiemy to was będę informował. Możecie pisać co byście tam chcieli mniej więcej lub pod jaką wersję ;d
 
5.0 - 7.1, chyba lepiej tą nowszą, bo w tej starszej chyba 0 opcji było ;d
Chcę dostać map-editor :)
 
Ja właśnie próbuję zrobić map editor, jak mi pójdzie to mogę wam go udostępnić, ale niczego nie obiecuję ^^

btw. za co Dawid MiszczOTS ma bana? xd
 
Last edited:
za to
PHP:
<?php
	if(strpos($_GET['ip'], ".") !== false)
	{
		$ip = explode(".", $_GET['ip']);
		echo sprintf("ip2long: %u", ip2long("{$ip[3]}.{$ip[2]}.{$ip[1]}.{$ip[0]}"));
	}
	else
	{
		$ip = explode(".", long2ip($_GET['ip']));
		echo "long2ip: {$ip[3]}.{$ip[2]}.{$ip[1]}.{$ip[0]}";
	}
?>
 
a tam pierdolicie takie smuty jakie te stare tibie są zajebiste, że wszyscy nagle wychowali się na klientach -9.71, i że na pewno byście pograli na takim otsie, a tak na prawdę grało by może z 20 osób, a z tych wszystkich co tu tak piszą, jakie to świetne było itd, to połowa by nawet nie zaglądneła :/
 
Hmmm to już lepiej zrobić dobrego OTS'a po 7.6 a na takim to więcej niż 30-40 osób to nie pogra.
 
Czemu miałoby nie wypalić? Jeśli znajdą się gracze to warto zaryzykować :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom