• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stare dobre czasy czyli... World War?

Wooya

New Member
Joined
Nov 16, 2010
Messages
59
Reaction score
3
Pamiętacie jeszcze te OTS World War w Thais? Ja pamiętam doskonale te wbijanie na teamy 1/1, 2/2, 3/3, itd. Kto pierwszy wbije na EO, itp. Chętnie pograłbym se właśnie na takim OTS (ba mógłbym nawet zapłacić za granie na takim czymś) no ale cóż wygląda na to że nikt już takich nie robi a nawet jak trafi się jakiś wyjątek to zazwyczaj na takim serwerze jest max kilka osób. Przepraszam w ogóle za ten temat ale musiałem się wyżalić bo jak patrze na dzisiejsze OTS super mega ORO to mi się nie dobrze robi.

Dziękuje i jeszcze raz przepraszam.
 
Ja pamiętam, gra na takim czymś była poprostu nie do opisania nie to co teraz :) dużo bym dał żeby zagrać na takim czymś. Stare dobre czasy.

P.S jak bym nie miał radiówki to bym może coś takiego i odpalił u sb na kompie dla użytkowników otland żeby sobie chociaż te 3 godzinki jebnąć


@down
100 graczy 5 lat temu ooo jak ja ze 4 lata temu odpalałem evo 8.1 i wbiło mi 60 graczy to kompa chciało wysadzić :X (priorytet powyżej normalnego) ahh to były czasy :)
 
Last edited:
sam mialem taki serwer chyba 5 lat temu; stawialem na swoim starym sypiacym sie PC i to byl carlin war (sorc/drut/knight/pal) i gralo do 100 osob bo wiecej mi komputer nie wytrzymywal

//kurwa, sam bym cos takiego postawil, ale no nie ma chuja, nie ma sensu dokladac do czegos takiego a to juz nie te czasy zeby na wlasnym pc stawiac no chyba, ze z dowolnych dotacji i zbiorek trzymac jakiegos vps/dedyka malego


@up tamta mapa miala z 50 kb a przy 100 graczach byly takie lagi ze nie dalo sie z templa ruszyc, to byly czasy jak wszystko bylo w XMLach
 
chcecie tego? dostanę drugiego dedyka to wam postawię, w sumie i tak dużo miejsca na nim pozostanie wolnego
 
Zrobić jakiś dobry system na takiej zasadzie:
Wysyłasz sms za 1.22 zł > wybierasz item z sms shop > dostajesz item aż do czasu kiedy wylogujesz.
Z takich sms utrzymałbyś kimsufi 2G
 
wlasnie mam pustego dedyka na ten moment oplacony do konca miesiaca, bo nie wypalily mi plany wiec wlasciwie moznaby cos takiego postawic; dac reklamatora ze oplacony do XX.YY.ZZ brakuje AAA z BBB PLN jesli chcecie aby serwer dalej istnial dokonajcie dotacji ~
 
wlasnie mam pustego dedyka na ten moment oplacony do konca miesiaca, bo nie wypalily mi plany wiec wlasciwie moznaby cos takiego postawic; dac reklamatora ze oplacony do XX.YY.ZZ brakuje AAA z BBB PLN jesli chcecie aby serwer dalej istnial dokonajcie dotacji ~

szkoda kasy na dedyka, na takiego otsa lepiej kupić vpsa

@down
jak ci nie potrzebny to daj mi ja na nim cos biegusiem ogarne i pod koniec sie rozliczymy tylko ty zrobisz szybką reklame bo u mnie dość długo to trwa chociaż by nie mam nawet numerów graczy i gildi na gg bo all wyjebałem ;/
 
Last edited:
ja też jak chcecie mam kimsufi 2G na wykorzystanie na 4 miesiące jeszcze , jak ktoś pomoże w reklamie to nie ma problemu mogę postawić wara , tylko orginał ten word war by danger? bo też go mam ;p , jak ktoś chętny na reklamę to mogę dziś go jeszcze postawić ? : )
 
zawojujemy otlisty - wypierdolimy wszystkich kmiotow od fri punktuf dla gildii w ten sposob ; - DDD
 
Skończę 2 projekty i mogę Wam puścić. Mam 3 maszynki - 16 GB Ram~(jedna) / 2(4GB).
Odświeżę mapę, dopiszę coś ciekawego, parę systemów walki i będziecie zadowoleni.
Jeżeli to jedyny sposób na koniec darmowych punktów - to warto!
Swoją drogą mamy mateuszx na forum, który jest założycielem, aktualnie pierwszej w google 'otslist.eu',
a jeszcze inną drogą mamy do dyspozycji trochę sprzętu(Samme wie o co chodzi) na łotrów z 'fri' :>

 
Last edited:
Wystarczy ,że ludzie by dodawali coś od siebie do tych rl map , nie mówię tu o jakiś kur. trudnych rzeczach ,ale jakas profesja , czary , potowory itd przecież kiedyś każdy się tym jarał i jestem przekonany że teraz też by fajnie było pograć na takiej rl mapce z małym expem np. 10x stalym i było by superancko : d
 
@up rok temu puscilem taki projekt exp byl chyba x7,5 i 3, zadnych zbednych bajerow punktow dla gildii i innych pierdol, po miesiacu musialem zamknac bo przynosilo tylko straty
 
hejtujecie tak te rl mapy, a taka prawda, że zrobienie rl mapy przynosi największe zarobki jeżeli ma się kontakt z teamami
 
pvpenfo.pl / 7171 / 8.54-57

robione o 2 w nocy wiec pewnie sa jakies bledy ale jak ktos ma ochote to zapraszam ;O

passy 1/1 postacie pal/knight/sorc/drut
 
Jakby ktoś ładnie odstawił projekcik i reklamę, to czemu nie. Pomysł dobry, i na pewno przyciągnęło by trochę graczy.


@up

Nie no tak to się nie uda ;)
 
pvpenfo.pl / 7171 / 8.54-57

robione o 2 w nocy wiec pewnie sa jakies bledy ale jak ktos ma ochote to zapraszam ;O

passy 1/1 postacie pal/knight/sorc/drut


16:03 1 player(s) online:
16:03 Druid [100].

Zresztą to nie jest world war w Thais tylko zwykły war i to w dodatku w carlin to już nie ten sam klimat ;p
 
Back
Top