• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stare, dobre czasy serwerów Evolution - Te czasy mogą powrócić!

Jaki klient?

  • 8.42

    Votes: 7 35.0%
  • 8.60

    Votes: 13 65.0%

  • Total voters
    20

OldEvoTimesBack

New Member
Joined
Dec 28, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Witam!​

Pamiętacie "stare" serwery Evolution?
Pamiętacie czasy, gdy nie było punktów na gildie i ots'y stały po kilka miesięcy, a nie kilka dni?
W tych czasach takich ots'ów nie ma, nie istnieją. Niebawem może się to zmienić!
Udało mi się odzyskać pewien projekt Evolution, który był tworzony od Tibii 8.10, zatrzymał się na protokole 8.42.
Czyli nie jest to kolejna materia, czy moon ots, jest to indywidualna mapa Evolution, takie serwery tętniły życiem, nie to co teraźniejsze, które stoją tydzień i upadają...

Gadam i gadam, ale co tak naprawdę chcę przekazać?
Takowy serwer powstanie, ale jest to w dużej mierze zależne od Was - graczy.
Jak na razie ots jest w fazie poprawiania.
Mapa waży 30mb i była robiona całkowicie z czystego Evolution, nie było kopiowane nic z innych otsów, co zapewnia, że serwer będzie jedyny w swoim rodzaju.

W komentarzach możecie zamieszczać swoje propozycje dotyczące serwera.
Jeżeli chcecie pomóc - piszcie na PW.
Niebawem powstanie forum projektu.
Czekam na komentarze. ; )


minimap.png


1.png

2.png

3_3.png

4.png

5.png

6.png

7.png


(Przepraszam za te ramki, ale dobrym w grafice to ja nie jestem :p)​

A oto amatorski filmik, który prezentuje cząstkę serwera:

[video=youtube;xRevq1iyIAU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xRevq1iyIAU[/video]

W opcji zmieńcie na "HD", żeby oglądać w najlepszej jakości.

Wcześniej założyłem temat w dziale "Zapowiedzi", popełniłem błąd, przepraszam moderatora tamtego działu.

W temacie ankieta. :)
 
Pamiętacie "stare" serwery Evolution?
Pamiętacie czasy, gdy nie było punktów na gildie i ots'y stały po kilka miesięcy, a nie kilka dni?
W tych czasach takich ots'ów nie ma, nie istnieją. Niebawem może się to zmienić!
Wiesz, nieładnie tak oszukiwać.

Swoją drogą propozycji tu raczej nie uświadczysz, na PB siedzą głównie hosterzy serverów, nie gracze.
 
Chujowa mapa, to ne są czasy gdzie mapperzy porządni to rzadkość więc ja na pewno bym nie chciał powrotu serwera z taką mapą.
 
Pamiętam volverine ale nie był jakiś super wspaniały a te screeny rażą po oczach ; D
 
Jeżeli Ty się szczycisz że z czystego evo zrobiłeś 30mb mapkę to pozdro ;) kiedyś jak jeszcze stawiałem otsy to miałem compaq ots a później atania world i również ten serwer powstał z czystej evo a jego rozmiar kręci się w okolicach 70mb z czego wyjebana zbędna woda... :) no ale cóż, życzę powodzenia i nie reklamuj się na pb bo tutaj graczy nie znajdziesz ;)
 
To zjechali kolege xD

Z taką mapą to ty się na szczyt OTSów nie wybijesz.
 
Mysle, ze w old schoolowym evo bardziej by chodzilo o przyjemnosc pogrania chociaz przez chwile na nim, a nie o to zeby byl w topie i bylo sie z kim "napierdalac", lel.

podpisuje sie obiema rekoma pod ta twoja deklaracja
chodzmy na rondo
 
Wiekszy sentyment mam do yourotsa... moj pierwszy ots na PC-cie od 15 do 22-24 online i kolejki po 30 osób na 15 wolnych bo komp miał 64 mb ramu.

Co nie zmienia faktu , że te czasy nie mineły i dalej da się taki serwer stworzyć ale nie metodą 500 osób na start i wypasiony sms shoop , tylko takim trybem jak kiedyś się tworzyło serwery czyli dodawałeś serwer na wszystkie listy , czekałeś na pierwszego gracza , drugiego , trzeciego , organizowałeś support updatowałeś mape i starałeś się miec jak najlepsze stosunki z graczami.

To się nazywa marketing relacyjny i to na niego największe firmy starają się kłaść największy nacisk bo zadowolony klient to powracający klient
 
Last edited:
by to było coś jakbyś zrobił server pod nowy klient 9.6 9.80 a nie znowu to gówniane 8.6..
 
Ty myślisz że to serwy stoją po kilka dni bo nie są porządne a to nie tak poprostu ludzie przestają grać w tibie kiedyś to otsy nie musiały spoofować a teraz jak nie bd miał ze spoofa 300 online to musisz zamykać serwer.
 
Pogubiles sie...
Servery staly dluzej niz teraz tylko i wylacznie przez.
"EXP STAGE"

Nie dosc ze ludzie co level maja wiecej expa do wbicia ... to jeszcze potwory daja mniej expa.
Popatrz np na Vestie
 
Teraz evo to syf, otsmaterie tixery itp to wszystko pada po tygodniu jak nie krócej. Jedynie vestia się utrzymuje od wielu miesięcy.
Szczerze wolałem dawne evo otsy np. Kosmos ots, Trias ots. Niby proste mapki, ale były to najlepsze servery evolution na jakich grałem.
 
Kojarzy ktoś Dark Sand stał 4 lata nawet w ostatnich tygodniach było 150+ a na starcie 600 bez spoofa :)
 
Teraz evo to syf, otsmaterie tixery itp to wszystko pada po tygodniu jak nie krócej. Jedynie vestia się utrzymuje od wielu miesięcy.
Szczerze wolałem dawne evo otsy np. Kosmos ots, Trias ots. Niby proste mapki, ale były to najlepsze servery evolution na jakich grałem.

Masz plusa +
za gust styl!
 
Back
Top