• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Start OTS

Status
Not open for further replies.

OVH

New Member
Joined
Jun 30, 2010
Messages
2
Reaction score
1
Jak myślicie kiedy jest lepszy start na OTS w wakacje czy w roku szkolnym?

No bo w sumie w wakacje jest więcej graczy ale przecież nowych serwerów też jest teraz więcej.

Jak myślicie? (ale proszę bez spamu)

@down - Tak, tak Szanownemu Panu spamerowi już dziękujemy i poproszę jakieś poważne odp
 
Last edited:
Teraz koniec wakacji wiec kazdy juz siedzi w domu nie wyjezdza.
Ma wiecej czasu
 
W wakacje zawsze są potężne spadki - luty najlepszy.
 
w wakacje to ty w ogóle nie rób startu ogólnie soboty itp ludzie zamiast na ots to na piwo wydają a w wakacje na plażę nie chodzi tez o zarobki ale będziesz miał mało ludzi w wakacje...
 
w wakacje to ty w ogóle nie rób startu ogólnie soboty itp ludzie zamiast na ots to na piwo wydają a w wakacje na plażę nie chodzi tez o zarobki ale będziesz miał mało ludzi w wakacje...

True!, prawie wogóle nie grają.
 
Dziękuje wszystkim za opinie :)

Pozdrawiam
 
Na ots jest dobra każda pora jeżeli ots dobry ja na wakacje biłem rekordy.A jeżeli nie masz czasu teraz odpalać serwera to poczekaj najlepiej Grudzień - Luty :)
 
Mój najlepszy miesiąc to Marzec, Kwiecień, Maj tam kokosy były.. w wakacje nie opłaca się sam się przekonałem :p

Też będzie mass otsów w wrzesniu ;[
 
Wakacje to chujowa pora lepiej w środku roku szkolnego albo koniec.
 
Zdaniem kilku gildii z którymi gadałem to wakacje są dla nich porą kiedy wyrywa się laski lub idzie się do roboty. Mówili, że najlepiej startować z otsem na początek roku szkolnego.
 
Zdaniem kilku gildii z którymi gadałem to wakacje są dla nich porą kiedy wyrywa się laski lub idzie się do roboty. Mówili, że najlepiej startować z otsem na początek roku szkolnego.

@facepalm
 
W mroźną zimę, wtedy wszystkie grubasy będą się kisić w domu i szukać serwera do gry.
 
Grubasy przeważnie siedzą w domu xD

@topic
Najlepiej właśnie w zimę zawsze wtedy gra najwięcej ludu.
 
fail. Jak ots jest dobry , to mozesz go odpalic o 00:00 w sylwestra, i bedziesz miał graczy ; )
 
Najlepiej to odpal w 367 dniu roku, gdzieś tak o 00.00.


Nie ma czegoś takiego jak dobra data.
 
Rok szkolny =]] Teraz nawet nie mam ekipy by się pobić, bo wszyscy korzystają. =]] jedynie rexisy etc.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top