• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

stary wyglad otlandu

Myślę, że jest taka możliwość ale napisanie czegoś co wyciąga dane i wsadza go do starego laya otlandu jest dość zbędne i nieopłacalne. Nie wiem dlaczego poprzednicy napisali, że nie można.
 
Myślę, że jest taka możliwość ale napisanie czegoś co wyciąga dane i wsadza go do starego laya otlandu jest dość zbędne i nieopłacalne. Nie wiem dlaczego poprzednicy napisali, że nie można.
Kombinujesz... Chodzilo o to zeby gdzies w profilu sobie wybrac jaki lay ma byc i zeby to dzialalo, tak nie mozna, wiec odpowiedz na pytanie z tematu brzmi nie. A to, co sobie kombinowac mozna to juz nie ma znaczenia, bo mozesz zrobic co zechcesz... Ale po co?
 
Pytanie brzmiało czy można zmienić wygląd na poprzedni. Moja odpowiedź brzmi tak - ale nie łatwo :)
 
Back
Top