• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Straszny film 3

Aeven


Joined
Dec 29, 2010
Messages
335
Reaction score
4
Pytanko na szybko. Kurwica człowieka strzela. Nie można sobie spokojnie filmu w necie pooglądać bo przez to całe ACTA-SRACTA pousuwano je z sieci. No do chuja pana -_-

Gdzie mogę obejrzeć sobie w tej chwili Straszny film 3 nie pobierając go na kompa? Chcę sobie umilić wieczór, gdyż nie chce mi się uczyć, do chuja.

Pozdrawiam,
Panowie z PL Board, pomocy!
 
Tak tylko chce ci powiedzieć jeszcze, że w nocy zazwyczaj robią coś takiego, że jak wciskasz "Oglądaj bez limitu" to wyskakuje, że za dużo osób aktualnie ogląda filmy bla bla bla i żeby oglądać bez limitu, zostać użytkownikiem premium....

Mówię ci teraz, nie kupuj żadnego premium.... Klikaj non stop Oglądaj Bez Limitu a potem zakończ reklamę.... I tak do skutku... W końcu cię dopuści do filmu :) (czasami trzeba kliknąć nawet 30 razy Oglądaj Bez Limitu a potem Zakończ Reklamę no ale opłaca się jak chce się film obejrzeć :p)

To taki mój mały sposób na oglądanie tam :p
 
Tak tylko chce ci powiedzieć jeszcze, że w nocy zazwyczaj robią coś takiego, że jak wciskasz "Oglądaj bez limitu" to wyskakuje, że za dużo osób aktualnie ogląda filmy bla bla bla i żeby oglądać bez limitu, zostać użytkownikiem premium....

Mówię ci teraz, nie kupuj żadnego premium.... Klikaj non stop Oglądaj Bez Limitu a potem zakończ reklamę.... I tak do skutku... W końcu cię dopuści do filmu :) (czasami trzeba kliknąć nawet 30 razy Oglądaj Bez Limitu a potem Zakończ Reklamę no ale opłaca się jak chce się film obejrzeć :p)

To taki mój mały sposób na oglądanie tam :p
Albo bota ustawić na klikanie ;)
 
Back
Top