• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Strona Laguje

Dix37

New Member
Joined
Feb 16, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Wczoraj wystartowałem z OTSem i przed startem 15min i po stracie 15min czyli przez 30min strona tak kurwa muliła, że choy strzela.
Na start wbiło 100 osób, strone przeglądało pewnie też z tyle osób i jaki to powód apache ma jakiś limit?
Mam Iptablesy, hosteam, 8gb ram, 1gbs bez limitu, apache2
Z czym problem jest, czy przeciąża ilość graczy apache czy cos w tym stylu, czy może ktoś jakiegoś pinga?;>
 
Nginx jest dość trudny i można łatwo się wjebać jak ktoś konifguruje i się nie zna na tym :)
Więc dziękuję, jak jakiś event na stronie jest to także ja laguje, pomoże ktoś??

- - - Updated - - -

Nginx jest dość trudny i można łatwo się wjebać jak ktoś konifguruje i się nie zna na tym :)
Więc dziękuję, jak jakiś event na stronie jest to także ja laguje, pomoże ktoś??
 
Mam Iptablesy, hosteam, 8gb ram, 1gbs bez limitu, apache2
Z czym problem jest, czy przeciąża ilość graczy apache czy cos w tym stylu, czy może ktoś jakiegoś pinga?;>
Tak to jest jak się inwestuje w "hosteam" nie używając mózgu. Jak na razie to ty się "wyjebałeś" na konfiguracji Apache'a.
 
Back
Top