• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Strona z filmami online

osobiście polecam Adrenalina i Adrenalina 2 ;p dobry film
 
Adrenalina zajebisty najlepsze jak sie jeb*li przy ludziach
// to nie moj post
 
Last edited:
Kurde fajna strona szkoda, że trzeba płacić ;/ Już myślałem, że za darmo ;]

//LordXavy

nie trzeba nic płacić, tyle ,że ze względu na prawa autorskie filmów nie mogę ich trzymać na swoim serwerze dlatego uploaduje je na megavideo.com a oni mają limit oglądania 72 minuty, po tym czasie trzeba odczekać 52 min. Lecz nawet jeżeli nie masz zmiennego IP da się ominąć limity
 
Elo, ostatnio zrobiłem strony z filmami online, jeżeli chcecie polukać filmy online możecie to robić poprzez moją stronę - Zalukaj.pl - Filmy Online. Codziennie staram się coś dodawać - sam jestem fanem kina ;p
zapraszam również :thumbup:
Adrenalina zajebisty najlepsze jak sie jeb*li przy ludziach
prymityw.
Elo, ostatnio zrobiłem strony z filmami online, jeżeli chcecie polukać filmy online możecie to robić poprzez moją stronę - Zalukaj.pl - Filmy Online. Codziennie staram się coś dodawać - sam jestem fanem kina ;p

nie mam żadnych neo i nie mam zmiennego ip, dziękuje.

wolę z torrentów już ściągnąć.
do czasu aż Ci podrzucą fejk plik i następnego dnia wpadną panowie w skarpetach na głowie :)
 
Mi się podoba ta strona, nawet moja mama z niej korzysta xDD.
A jeśli chodzi o kolorystykę portalu to też nieźle.
 
dzieki za dobre opinie, od jutra strona przejdzie na swoj wlasny serwer wiec bedzie szybko śmigała ;)
 
Back
Top