• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stronka muli

Shadowman321

Member
Joined
Mar 27, 2010
Messages
205
Reaction score
22
Mam problem ze stronka bo czasami strasznie ja przymula.
Ogolnie jak mniej osob odwieza strone jest ok. Ale blizej startu, wiecej ludzi i np po restarcie vpsa jest ok wszystko przez godzine, czasem dwie. A potem sie laduje kilka sekund albo dluzej nawet. Restart znow pomaga normalnie na wszystko.
Nie ma na stronce zadnych obrazkow po 100 mb ani nic takiego, no i po restarcie przeciez sie laduje normalnie, wiec w czym problem?
W configach apache grzebalem co tam jest zobaczyc, to tylko limit polaczen zmienilem. W iptables na porcie 80 zwiekszylem ilosc polaczen tez troche, zeby sprawdzic czy cos to da, ale nie pomaga.
Generalnie normalnie w grze problemow nie ma, jak serwer ruszy i wiecej ludzi jest w grze a mniej na stronie to tez. Ale jak wszyscy siedza przed startem na stronie to problemy... Dodam, ze to juz chyba 3 raz tak mam w ciagu pol roku?
W roznych serwerowniach na roznych serwerach. Generalnie domyslnie zainstalowane apache i tylko drobne zmiany, ale nie jakies instalowanie syfow ktore moga zamulac, wiec, ktos ma jakis pomysl?
Watpie zeby to byl za slaby net na serwerze, bo jest gwarantowane 10mb, dostepne 100, jak sprawdzalem to za kazdym razem sciaga normalnie szybko, nawet jak stronka muli - na innych portach tez sie normalnie bez laga lacze.
 
Nie czytałem całego twojego postu ale ja bym na Twoim miejscu wywalił apache i zainstalował ngnixa lub lighttpd server (poradniki znajdziesz na otlandzie).
 
Back
Top