• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Studia informatyczne

Jedna dobra płatna to polsko japońska w wawie. Myślę, że najlepiej celować w wawe wrocław i kraków (na te uczelnie raczej rozszerzenia). Dodam tyle nie radzisz sobie z matmą odpuść sobie jest tyle zawodów.
 
Jedna dobra płatna to polsko japońska w wawie. Myślę, że najlepiej celować w wawe wrocław i kraków (na te uczelnie raczej rozszerzenia). Dodam tyle nie radzisz sobie z matmą odpuść sobie jest tyle zawodów.

jup pj w wawie to przesiew lepszy niz pw.
zaczynalo 200 osob na roku
na 3 roku jest 50 i nadal odpadaja ludzie (a do konca ten i kolejny semestr :D)
 
Przesiew to jest na rekrutacji. Nie każdego stać na bodajże 700 złoty/mc czesnego. Dodać do tego utrzymanie... uuhhh trochę drogo rekrutacje. Chyba trzeba odpalić otsa :p
 
Te studium to marnowanie czasu:

W zawodzie technik informatyk można przewidzieć następujące specjalizacje:

Systemy zarządzania bazami danych
Komputerowe wspomaganie projektowania
Grafika komputerowa
Eksploatacja sprzętu komputerowego

Okres nauki: 2 lata.

Opłaty: Kierunek BEZPŁATNY*
(Szkoła bezpłatna - czyli cały okres nauki jest bezpłatny, brak ukrytych kosztów).

KWALIFIKACJE:

K1 – montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych (E. 12.) – egzamin zdawany pod koniec II semestru

K2 – projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami (E. 13.) – egzamin zdawany pod koniec III semestru

K3 – Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami (E. 14.) – egzamin zdawany pod koniec IV semestru

To oferta Cosinusa i większość szkół ma podobną.
 
Właśnie nie wiem czy tam się dostane z takim wynikiem. :(
Na AGH musisz mieć 700+pkt które liczy się o tak, jeśli zdawałeś tylko podstawy: 4*matematyka+angielski. Jeśli zdawałeś rozszerzoną matmę to się już inaczej liczy.
W Krk polecam tylko AGH, Polibuda tamtejsza ....
Wybieram się na Polibudę Rzeszowską - zobaczymy co tam się dzieje.
Bang.
 
AGH bez rozszerzonego angielskiego nie dostane się tam pomimo dobrego wyniku z matmy...

@up
Stary jak najdalej od domu się wyjeżdża :)
 
Na AGH musisz mieć 700+pkt które liczy się o tak, jeśli zdawałeś tylko podstawy: 4*matematyka+angielski. Jeśli zdawałeś rozszerzoną matmę to się już inaczej liczy.
W Krk polecam tylko AGH, Polibuda tamtejsza ....
Wybieram się na Polibudę Rzeszowską - zobaczymy co tam się dzieje.
Bang.
4*(matma podst %+matma rozsz %) + ang podst. % + ang rozsz. %
 
Tak idź na informatykę na wydziale geografia i górnictwo czy coś takiego. Pozdrawiam.
Z resztą agh to kawał drogi ode mnie. Ja chyba będę celować w Wrocław (PIWO) i Warszawę.
 
Doczytałem do końca regulamin rekrutacji. Kto pisał podstawową matę i rozszerzenie dodatkowo dołożył angielski to ma duże szanse się dostać nawet na te kierunki co progi są po 900 punktów. Teraz żałuję, że nie brałem rozszerzenia z angielskiego ;/

Pisał ktoś w tym roku fizykę?
Jak zobaczyłem ten arkusz miałem wrażenie, że cke ma mnie za debila. Średnia w tym roku jak nie będzie około 65% to stwierdzam, że nasz naród jest już stracony. Do końca nie wiem w sumie co cke miało na myśli robią ten arkusz. Ktoś kto nie miał dużego kontaktu z fizyki a myśli całkiem logicznie mógł spokojnie to napisać na 80-100%. Uczelnie z pewnością już kilka lat temu chciałby powrócić do starych "egzaminów na uczelnie".
Jedyny plus jaki widzę z tak prostą maturą to jest polski. Nie jestem z tego przedmiotu nawet dobrym więc z takiego egzaminu ogromnie się cieszę.
 
Jedyny plus jaki widzę z tak prostą maturą to jest polski. Nie jestem z tego przedmiotu nawet dobrym więc z takiego egzaminu ogromnie się cieszę.
Jak wolno nie być dobrym z polskiego? Nie umiesz złożyć logicznego zdania lub utrzymać ciągłości wypowiedzi? Lektury to kwestia przeczytania streszczenia w internecie.
 
na zaliczenie programowania na koniec roku mieliśmy zrobić grę w javie, checie zobaczyć co wyszło ;D?
 
Back
Top