• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stworzenie OTS 8.6 / Pomoc w tworzeniu strony

mathars

New Member
Joined
Nov 9, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Cześć,
Od dawna chcę zrobić serwer w Tibii, lecz pojęcie mam małe, głownie jestem mapperem.
Chciałem już kupić gotowy serwer, lecz na pewno więcej się nauczę zrobić taki serwer sam. Pomagałem lata temu przy ots'ach takich jak Melania, badz Trias. Może ktoś z Wam pamięta :)
I moje pytanie brzmi, czy znajdzie się tu ktoś kto byłby w stanie mnie pokierować? Też zerowego pojęcia nie mam, lecz potrzebuje kogoś kto mi lekko podpowie :)
Co do wszystkiego, to się dogadamy :)
 
A więc zacząłem projekt na wersji 8.6, real mapa rozbudowana, nowe miasto, questy, potwory, npc, systemy. Jeszcze sporo przede mną ale już chciałbym zacząć robić stronę i tutaj moje zapytanie, czy jest ktoś kto byłby w stanie mi pomóc, podpowiedziec, doradzić?
 
A więc zacząłem projekt na wersji 8.6, real mapa rozbudowana, nowe miasto, questy, potwory, npc, systemy. Jeszcze sporo przede mną ale już chciałbym zacząć robić stronę i tutaj moje zapytanie, czy jest ktoś kto byłby w stanie mi pomóc, podpowiedziec, doradzić?
uzyj tfs 1.2 z wersja klienta 10+ 8.6 nie zyje.
 
dzięki za radę, kiedyś na prewno przejdę na 10+ tibię, ale jak na razie zostanę przy 8.6 :)
 
Back
Top