• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Świat

Poufny

Zmien ten Avatar chuju
Joined
Jun 13, 2009
Messages
130
Reaction score
0
Location
Poland /\_/\
Ok, fajnie, a co z tym, gdy wchodze na tibia.com po zalogowaniu sie, dam np create character, wywala mnie do logowania, nic nie moge zrobic, wtf??
 
Last edited:
śmietnik, pusty zawsze gdy wywiozą śmieci :peace:, kolejek nie ma, pewnie czasami menel jakiś wpadnie, npvp nie zabiją cię tam nie martw się.
 
Ok, fajnie, a co z tym, gdy wchodze na tibia.com po zalogowaniu sie, dam np create character, wywala mnie do logowania, nic nie moge zrobic, wtf??
 
Last edited:
nie mam zadnej postaci.
@Phoenix, a ty zaiwestuj w mozg....

@Up spurboje :)

@UP KOCHAM CIE!!
The character Kran Tuhadi has been created.
 
Last edited:
Koledzy nie zajac, nie uciekna...
zreszta to sa glupie kurwy, ktore potrafia powtorzyc wypowiedz przedmowcy... 9/10 gowno wie, i potrafi na tnet :(, a za to ze w jedenm poscie napisal, iz na Otland szybciej uzyska odpowiedz, dostalem bana >.<
 
wracajac do tematu, moze tibiacom cos robi, albo sprobuj przez inna przegladarke...
 
Back
Top