• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

System VIP i SMS Shop

pitu120

New Member
Joined
Jul 3, 2011
Messages
18
Reaction score
0
Witam

Szukam sposobu na expowiska tylko dla VIPów. Chodzi o to aby gracz mógł kupić sobie w sklepie VIP np. na 30 dni i będzie go przepuszczało przez drzwi na mapie do specjalnych expowisk. Głównie zależy mi na sposobie kupowania VIP. Mogę kupić jeżeli ktoś jest w stanie napisać.

Znalazłem jednak coś, później przetestuję:
http://otland.net/f163/ultra-vip-system-real-71782/
 
Last edited by a moderator:
No to ja bym zrobil to tak, ze sciagasz ten system vip, patrzysz jekiego uzywa storage i dajesz drzwi ktore przepuszczaja tylko storage z systemu vip
 
Może żeby było prościej zrób tak:
1. Stwórz skrypt onUse, który dodaje playerowi jakiś storage
2. Sprzedawaj w shopie itemek, który trzeba kliknąć
3. Edytuj skrypt na drzwi (zrób, że jeśli drzwi mają dany actionid to sprawdzają czy gracz ma dany storage i przepuszcza lub nie)
4. Za drzwiami teleport do expowisk premium
5. Profit :)
 
wy to byscie chcieli isc na latwizne nie lepiej troche urozmaicic gre czyli zrobic vip system nie polegajacy na storage tylko dodac nowa kolumne w accounts i zrobic vip na account zrobic funkcje dodac je do drzwi i gotowe system ciekawszy i mniej silnik obciaza bo nie musi grzebac w storage ;)
a co do tego systemu vip to on juz jest ;p prosze oto link: http://otland.net/f163/best-vip-system-ever-action-movevent-globalevent-71638/
 
felek02 said:
wy to byscie chcieli isc na latwizne nie lepiej troche urozmaicic gre czyli zrobic vip system nie polegajacy na storage tylko dodac nowa kolumne w accounts i zrobic vip na account zrobic funkcje dodac je do drzwi i gotowe system ciekawszy i mniej silnik obciaza bo nie musi grzebac w storage
wink.gif

a co do tego systemu vip to on juz jest ;p prosze oto link: The best VIP system ever! [Action/Movevent/Globalevent]
Tak nie musi grzebac w storage, tylko jezeli zrobi to przez lua, to bedzie wysylal bezposrednie zapytania do bazy, to na pewno mniej obciazy silnik...

#edit
Tak w ogóle to po co ten VIP system, przecież od czegoś takiego jest zwykłe premium i po to zostało stworzone. No chyba, że założymy, że większość graczy to banda idiotów, którzy jak widzą, że coś się świeci to na to lecą, to jakiś sens w tym jest...
 
Last edited:
Back
Top