• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sytuacja na Świecie.

Kiedyś nie będzie wojen.

„Gdy usłyszycie o wojnach i zamieszkach, nie bądźcie przerażeni. Bo to musi się najpierw wydarzyć, ale koniec nie nadejdzie natychmiast. Potem odezwał się do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu”

„Niegodziwcy będą wytępieni, ci zaś, którzy pokładają nadzieję w Jahwe, odziedziczą ziemię. Lecz pokorni odziedziczą ziemię i rozkoszować się będą obfitym pokojem”

„Będzie z nimi [swymi sługami] sam Bóg. I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”


Aha i sugerowanie się teledyskiem o sytuacji w Syrii który sam w sobie jest propagandą to nie najlepszy pomysł.
 
Last edited:
Kiedyś nie będzie wojen.

„Gdy usłyszycie o wojnach i zamieszkach, nie bądźcie przerażeni. Bo to musi się najpierw wydarzyć, ale koniec nie nadejdzie natychmiast. Potem odezwał się do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu”

„Niegodziwcy będą wytępieni, ci zaś, którzy pokładają nadzieję w Jahwe, odziedziczą ziemię. Lecz pokorni odziedziczą ziemię i rozkoszować się będą obfitym pokojem”

„Będzie z nimi [swymi sługami] sam Bóg. I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”

Czy tak wygląda życie po śmierci? Bo do realiów to nijak się ma i nigdy nie będzie miało...

_______________

Nie rozumiecie, że te wojny nigdy się nie skończą? Wielkie korporacje produkujące broń chcą zarabiać a żeby zarabiać to muszą sprzedawać swoją broń a żeby sprzedawać broń to musi być używana (już teraz i tak jest duży nadmiar)... Posiadanie broni jest w tych czasach tak łatwe (piątkowy przykład z USA albo chyba dzisiejszy czy wczorajszy z Polski), że niedługo taką bombę atomową to będzie można w domu zrobić (na 100% już niektórzy robią, może nie w Polsce ale gdzieś na świecie :| ).

3. wojna światowa jest nieunikniona. Teraz to ja już przejdę do ekologii trochę... Za kilkadziesiąt lat przy tak zwiększającej się populacji świata, braknie wody. Powstaną masowe emigracje, gdzie? A no tam gdzie jest woda czyli np. Anglia, Irlandia, i wszystkie państwa położone przy oceanie ponieważ morza już będą tak zanieczyszczone, że pożytku z nich nie będzie. Będzie taki spór o wodę a państwa właśnie przy oceanie powiedzą, że nie wpuszczą nikogo do swojego kraju, no to będzie bunt.

Może też to wyglądać tak, że będzie to polegało na tym kto więcej zapłaci jakiemuś państwu żeby ci nie odpalili bomby atomowej, która zniszczy np. taką Europę. W ogóle, Europa jest tylko pionkiem w tej grze stworzona kiedyś żeby taka Ameryka czy Rosja ich nie zaatakowały przypadkiem. Pozostaną tylko ci najwięksi czyli Rosja, Ameryka i Chiny i to dlatego, że mają czegoś dużo a wcale nie są mądrzejsi od Europejczyków. Europa to bardzo mądry kontynent tyle, że słaby w to co w tych czasach najważniejsze. Trzeci wariant jest taki, że np. państwa się będą nawzajem wykupywać. Wszystko toczy się o pieniądze. Jak ktoś wygra w totka 50 milionów to zaraz zginie śmiercią niewiadomą albo będzie nękany przez mafie dopóki sam nie popełni samobójstwa.

Zwykli ludzie typu Kowalscy powoli zaczną być kontrolowani, wolność słowa będzie się kurczyć, jeżeli ktoś coś powie czego nie powinien to zaraz zostanie wysłany gdzieś nie wiadomo gdzie. Wyznawanie własnych poglądów już zaczyna być trudne. Jeżeli ludzie będą się buntować to po prostu sieć internetowa i telefoniczna zostanie odłączona a wiemy dobrze, że kiedyś bez tego człowiek nagle ogłupieje. To będzie słaby punkt ludzkości.

Ja to się nie mogę tylko doczekać kiedy powymiera już to stare pokolenie, które jest takie głupie, że wierzy w jakieś zakichane partie polityczne, które gówno robią tylko się opierdalają. Ci starcy, którzy podobno wiedzą najlepiej tylko blokują tą młodzież, która chce ustawić świat tak żeby służył im w ich przyszłości a potem przekażą go swoim dzieciom. Oczywiście nie mówię tutaj o bandziorach, którzy nie potrafią się zachować publicznie i niszczą, zabijają itp.

Jeżeli chodzi o kryzys: Kryzysu nie ma, kryzys został wymyślony przez własnie takich postawionych na górze żeby mieć więcej kasy dla siebie.

Państwami nie rządzą politycy tylko wielkie korporacje/mafie, które się posługują politykami jak pionkami.


Na razie tyle sobie przypomniałem jeżeli chodzi o to co o tym wszystkim myślę. Jednak wiem, że było tego więcej ale to dopiero wyjdzie podczas dalszej dyskusji.
 
Keram Up:p twoja lektura wciąga ... no ale taka prawda osobiście pracuje za 50 zł dziennie w tym mam co 3 dni wolne bo za duzo godzin dostane ... za duzo zarobie... lepiej dac 900 zl niz 1200 + oczywiscie na zlecenie bo nie odprowadza sie tam jakis skladek to wszystko to hujniaa nic wiecej......... prace dostac teraz z matura liceum "studiami" to juz huj.... nawet w radiu ostatnio gadali ze maja w dupie mlodziez jezeli chodzi o prace tak samo starych biora takich "30-50" lub najlepiej z grupa inwalidzka tylko po to zeby miec swojego murzyna ktory za marny grosz bd zapierdalac. Czesto sie zastanawiam co to za patologia jest na swiecie moze nie wiem jak jest w rosji tylko widze na filmach jaka patola tam jest... duzo tego nie mam zamiaru nigdy odwiedzac tego kraju. Cos slyszalem jeszcze o jakies rakiecie wystrzelonej o 3 w nocy chyba ale ja zdetonowali do oceanu. -- NIE JESTEM PEWNY na 100% prosze nie krytykowac :p jesli ktos wie cos na ten temat nie obraze sie jesli mnie poprawi.
 
No z tą grupą inwalidzką to dojebali ; D wszędzie to już jest nawet do banku :D
Mieszkam na śląsku i co? Taki Pan Włoszek pierdoli Polskę w sumie to mu się nie dziwie bo woli dać pracę swoim.
Chodzi o zamknięcie fabryki fiata prawie 15 tyś dodatkowo bezrobotnych na śląsku :)

Co to za prezydent jak strzela do swoich ? Po coś do chuja jest to na NATO LATO ITP. Takie rządy (kraje) trzeba tępić a nie bać się.
Nikt z nas nie przeżył wojny nie brał w niej udziału ale wystarczy spytać się babci (nie wszyscy) czy dziadka lub poczytać troszkę po oglądać.
A nie taki "Kuzyn" myśli że pozjadał wszystkie rozumy jak widzisz wypadek to też nie podbiegniesz i nie udzielisz pomocy ? Bo przecież mi się to nie przydarzyło może ktoś inny pomoże.

Takich ludzi z takimi poglądami jak Kuzyn też trzeba tępić jak ten nasz jakiś filozof Alex czy chuj wie kto co ma 18 lat :D
 
Kolega wcześniej pisał, że nie opłaca się brać sprzętu. Wg mnie się opłaca, ale trzeba go mieć dostateczną ilość. A kwestia opieki medycznej i autostrad to już inny temat. Zmień chujowy pseudo ustrój aka demokracja to będziemy latać helikopterami, a nie jeździć po autostradach.

może komunizm kurwa? proste, że dyktatura jest wstanie więcej osiągnąć niż demokracja, ale ryzyko, że stanie na czele niewłaściwa osoba jest zbyt duże, więc demokracja jest obecnie najlepszym systemem ;/

Tak samo ze strajkami w Polsce jak już wspomniałeś, no strzelali, ale gdyby nie strajkowali to by nie strzelali proste.

moi rodzicie jak i większość Polaków czuła by się tym zdaniem obrażona, bo piszesz tak jakby te strajki nie miały sensu, tak jakby nie znaczyła dla ciebie obecna wolność, tak jakbyś chciał wrócić do PRL'u... Wiesz, nie znam PRL'u bo mam dopiero 18 lat, ale wiem, że nie chciałbym go, a ty też nie jesteś na tyle stary by wiedzieć co to było, jedyne co to możesz usłyszeć od rodziców... No ale jeśli tata z UB no to powie ci inne histrorię... nie, że chodził na strajki i go władza w więzieniu trzymała tylko opowiastki typu "franek wiesz jakie ciężkie życie było, trzeba było napierdalać tych roboli pałami po dupach parę godzin, wiesz jakie mam teraz odciski na rękach?..."

że niedługo taką bombę atomową to będzie można w domu zrobić (na 100% już niektórzy robią, może nie w Polsce ale gdzieś na świecie :| ).

nie robią bo się nie opłaca

Teraz to ja już przejdę do ekologii trochę... Za kilkadziesiąt lat przy tak zwiększającej się populacji świata, braknie wody. Powstaną masowe emigracje, gdzie? A no tam gdzie jest woda czyli np. Anglia, Irlandia, i wszystkie państwa położone przy oceanie ponieważ morza już będą tak zanieczyszczone, że pożytku z nich nie będzie. Będzie taki spór o wodę a państwa właśnie przy oceanie powiedzą, że nie wpuszczą nikogo do swojego kraju, no to będzie bunt.

nie zgadzam się z Tobą, sorry ale przykłady z Tajwanu świadczą najlepiej, że poziom oczyszczalni jest bardzo wysoki ;] Więc twoje zagrożenie wydaje mi się nierealne, a wgl to mamy niż demograficzny w Europie i wgl ludzie wolą mieć 1 maks 2 dzieci niż jak kiedyś 5-6, chociaż osobiście sam bym chciał mieć jakąś trójkę kiedyś

- - - Updated - - -

Takich ludzi z takimi poglądami jak Kuzyn też trzeba tępić jak ten nasz jakiś filozof Alex czy chuj wie kto co ma 18 lat :D

eeee może chodzi Ci o Semiego, bo on tu najwięcej filozofuje, ale jakoś nie sądzę bym miał spierolone poglądy takie jak kuzyn o_O a mam 18 lat o_O ? czy chodzi ci jenak o jakiegoś alexa?
 
może komunizm kurwa? proste, że dyktatura jest wstanie więcej osiągnąć niż demokracja, ale ryzyko, że stanie na czele niewłaściwa osoba jest zbyt duże, więc demokracja jest obecnie najlepszym systemem ;/
To ja wykalkuluję Ci ryzyko że demokracja doprowadzi do jakiegoś z tych rozwiązań:
a) państwo zbankrutuje
b) naród który wprowadził demokracje dla swojego "dobra" zginie w deszczu imigrantów
c) w imię "czegoś wyższego", "wspólnoty narodów" itp. stanie się tylko stanem czegoś innego

Owe prawdopodobieństwo wynosi 100% i jest nieuniknione z powodu, że:
a) Do władzy dostają się ci, którzy chcą być u władzy, a nie czegoś dobrego
b) W społeczeństwie jest więcej idiotów niż ludzi inteligentnych

Natomiast w dziejach Polski możemy spokojnie powiedzieć, że ponad 50% ludzi na tronie traktowało państwo jako swoją własność, a jak coś jest moje to o to się dba, dodatkowo jak w spadku ma otrzymać to syn to chce się pozostawić to w jak najlepszej formie.
 
No z tą grupą inwalidzką to dojebali ; D wszędzie to już jest nawet do banku :D
Mieszkam na śląsku i co? Taki Pan Włoszek pierdoli Polskę w sumie to mu się nie dziwie bo woli dać pracę swoim.
Chodzi o zamknięcie fabryki fiata prawie 15 tyś dodatkowo bezrobotnych na śląsku :)

Co to za prezydent jak strzela do swoich ? Po coś do chuja jest to na NATO LATO ITP. Takie rządy (kraje) trzeba tępić a nie bać się.
Nikt z nas nie przeżył wojny nie brał w niej udziału ale wystarczy spytać się babci (nie wszyscy) czy dziadka lub poczytać troszkę po oglądać.
A nie taki "Kuzyn" myśli że pozjadał wszystkie rozumy jak widzisz wypadek to też nie podbiegniesz i nie udzielisz pomocy ? Bo przecież mi się to nie przydarzyło może ktoś inny pomoże.

Takich ludzi z takimi poglądami jak Kuzyn też trzeba tępić jak ten nasz jakiś filozof Alex czy chuj wie kto co ma 18 lat :D

Tępić to trzeba żydów. Jak będzie wypadek to podbiegne. Szkoda tylko, że ty nie potrafisz odróżnić wojny domowej w jakimś kraju od np. takiego wypadku. Nikt ci nie broni, leć do Syrii i walcz z nimi tylko później się nie skarż, że granat oderwał ci nogę jeśli w ogóle przeżyjesz.

--------------------------------------

może komunizm kurwa? proste, że dyktatura jest wstanie więcej osiągnąć niż demokracja, ale ryzyko, że stanie na czele niewłaściwa osoba jest zbyt duże, więc demokracja jest obecnie najlepszym systemem ;/

moi rodzicie jak i większość Polaków czuła by się tym zdaniem obrażona, bo piszesz tak jakby te strajki nie miały sensu, tak jakby nie znaczyła dla ciebie obecna wolność, tak jakbyś chciał wrócić do PRL'u... Wiesz, nie znam PRL'u bo mam dopiero 18 lat, ale wiem, że nie chciałbym go, a ty też nie jesteś na tyle stary by wiedzieć co to było, jedyne co to możesz usłyszeć od rodziców... No ale jeśli tata z UB no to powie ci inne histrorię... nie, że chodził na strajki i go władza w więzieniu trzymała tylko opowiastki typu "franek wiesz jakie ciężkie życie było, trzeba było napierdalać tych roboli pałami po dupach parę godzin, wiesz jakie mam teraz odciski na rękach?..."

nie robią bo się nie opłaca

nie zgadzam się z Tobą, sorry ale przykłady z Tajwanu świadczą najlepiej, że poziom oczyszczalni jest bardzo wysoki ;] Więc twoje zagrożenie wydaje mi się nierealne, a wgl to mamy niż demograficzny w Europie i wgl ludzie wolą mieć 1 maks 2 dzieci niż jak kiedyś 5-6, chociaż osobiście sam bym chciał mieć jakąś trójkę kiedyś

#1
Kto powiedział, że dyktatura? Wystarczy stworzyć coś sensownego i nie nawiązywać nazwami do utartych schematów. Demokracja to nawet nie system, jak jej zasady przeczą samej 'demokracji' to co to kurwa jest ja się pytam. Jakoś nie widzę milionów zadowolonych Polaków z tego, że "rządzą" krajem.

#2
No wybacz ojciec nie był w UB, no chyba, że coś ukrywał, ale dzisiaj się już tego nie dowiem, czemu to się sam domyśl.
Mogli by i czuć się urażeni, ale kto rzuca się w paszcze lwa? Organizowanie strajków przeciwko temu, co kiedyś istniało to trochę słaby pomysł. Chce się strajkować, to są tego konsekwencje.

#3 odnośnie wody
Zobacz tylko, że w Indiach i innych krajach liczba ludzi wciąż rośnie. Wiadomo, że za kilkadziesiąt lat woda się nie skończy (słodka), prędzej zacznie się wojna o rope i węgiel :D


Pozwolę sobie zarzucić kolejne pozdrowienia, tym razem dla faNNuf demokracji (haha). Peace
 
weźcie już z tą wodą przestańcie bo nawet niewiecie co to cyrkulacja monsunowa i śmieszne bajeczki, że woda się skończy... woda paruje więc idzie w górę i potem opada jako deszcz, no chyba, że macie na myśli, że powietrze będzie tak skażone, ze woda z deszczu będzie całkowicie nieużyteczna, ale i tak oczyszczalnie sobie poradzą
'
 
@UP
No z tą wodą to raczej nie mają racji. Prędzej będzie nadwyżka CO2 w atmosferze, bo drzew coraz mniej, a ludzi coraz więcej.

@TOPIC
Niebawem w blasku chwały i przy rykach złotych rogów triumfalnie do Syrii wjadą "Hamerykanie", uratują biedny lud syryjski i osadzą proamerykański rząd, który za psi grosz odstąpi im dostęp do ropy i stacjonowanie wojsk w granicach państwa :>

O proszę, tutaj mamy info o złożach Syrii:

Syria | Ministerstwo Gospodarki

Co do tego ataku Syrii na Turcję - byli to ponoć podstawieni ludzie, którzy zaatakowali tylko po to, aby wojska NATO miały pretekst do kontrofensywy. Na razie musi się zrobić większy burdel, żeby NATO miało porządny pretekst do inwazji dlatego na razie czekają. Ile w tym prawdy - nie wiadomo.

Odkąd powstało państwo Izrael wszystko się zaczęło...

Ciekawe kto finansuje tę wojnę :>

Btw.

Damian WSM ft. Bonus RPK - Otworz oczy na Świat (Official) - YouTube

Nie lubię tych bonusów, ale to mi się spodobało ;)
 
lol zaraz będziecie wymyślać teorie spiskowe, że żydzi za wszystkim stoją

chociaż sam swój stosunek do żydów nie uważam za zbyt przyjacielski ale też nie uważam za wrogi, wkurwiają mnie jak gadają, że polacy też mordowali bo dużo polaków ukrywało żydów, co prawda były też akcje polowania na żydów i ich tępienia ale w każdym kraju są różni ludzie, a oskarżanie wszystkich polaków jest chamskie,

co do tego ataku, to równie dobrze mogli jacyś talibowie sobie jebnąć w turków, no co, mamy rakiete to jeb w turasów
 
Nie bądź ignorantem. Dwa tysiące lat Arabowie mieli na własność ziemię dzisiejszego Izraela, aż tu nagle ni stąd ni zowąd pojawiają się biedne ofiary holocaustu, które wypieprzają lokalną ludność na zbity pysk, zamykają w gettach, ustanawiają własne zasady i co gorsza... zaczynają wojarzyć (swoją drogą, ciekawe co by się działo w Polsce jakby nagle Celtowie przybyli i przejęli nasz kraj :>). Przecież Izrael nie ma prawie w ogóle bogactw naturalnych, a jest jedną z największych potęg militarnych na świecie. Izrael jest kolejnym stanem USA, pozorowanym państwem, które pełni istotne funkcje strategiczne, chociażby ma możliwość manipulacji/inwazji okolic, czyli bogatych krajów arabskich. Już nie wspomnę o kapitale izraelskim pochodzącym od Żydów amerykańskich, którzy wcześniej uciekli przed holocaustem z Niemiec i Europy Środkowo-Wschodniej w latach 30 i 40 XX wieku.

Nie jestem antysemitą, ani zwolennikiem teorii spiskowych, ale to wszystko układa się w logiczną całość i chyba nie powiesz mi, że Amerykanie z dobrego serca wypieprzyli Arabów i dali państwo Żydom. Nie wiadomo o co chodzi - chodzi o pieniądze.
 
jo trochę masz racji, ale popatrz na tą stronę, ja akurat chcę by wypierdolili tych niemców co są teraz w polsce, chuj, że mieszkali i 200 lat, 300 lat i w chuj więcej , bo Polska była pod zaborami, bo Polska była najeżdżana, bo Polskę zaatakował hitler

wyjebać ich i tyle, jak słucham, ze chcą tu wrócić na naszą ziemię i się procesują to wkurwia mnie to

ziomek ale zobacz na to z tej strony, Polski na mapie Europy nie było przez ponad 120 lat i ludzie się wkurwiali, a takiego Izraela w pizde dłużej nie było, fajnie, że mają wreszcie swoje getto, a nie, że wszędzie muszą być, teraz mogą wrócić, nie muszą po całym świecie być, ale już są tam i co, no i trudno

w sumie żydzi zabili naszego proroka Jezusa i nadal uważają, że dobrze zrobili ;/


a szczerze to mam w to wyjebane, ja siedzę sobie w salonie, ciasteczka, soczek, poduszeczki i tvn i oglądam jak sie tam strzelają w strefie gazy i zajdam ciasteczko i kij, ale tam to jest wojna między dwiema różnymi nacjami, a wojna domowa w Syrii jest o wiele gorsza, nie ma nic gorszego jak swoi strzelają do swoich..

- - - Updated - - -

a wgl najśmieszniejsze jest nasza hipokryzja, jak w Belgii czy Holandii mówią, że polacy to nieroby i gnidy to all oburzeni, ale sami w żydów napierdalamy słowami jak z automatu
 
NATO = pakt agresji

Gdy ameryce uda się zdobyć całą tą ropę zbierze od wszystkich pieniądze i zacznie się dalsza część planu... chipy, globalne kontrolowanie.

Podobno teraz w podziemiach usa są wykopywane tunele na więzienia, obozy zagłady itd. jak np. lotnisko w denver.


A Iran będzie walczył nadal. Ma nową broń.

Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie. ? Monitor Polski

[video=youtube;iy-aR0VMHDo]http://www.youtube.com/watch?v=iy-aR0VMHDo[/video]
 
@The_hide

żydzi zabili żyda, a nie waszego proroka :D
Tu się nie ma co spierać bo sytuacja jest jasna. Mimo tego, że dostały kurwa swoje państwo to i tak są wszędzie.

A z tymi Niemcami to co jest nie tak? Nie ma ich tylu wPolsce na stałe, a te akcje z kamienicami to wiesz, raz na jakiś czas jakieś media rozdmuchały i panika, że Niemcy biorą nam kamienice.



Tak szczerze to wg mnie świat bez żydów i usa byłby lepszy :D
 
nom najlepiej to nagromadzić zapasy na biegunie i wyjebać atomówkami świat, nic nam się nie stanie bo wiatry polarne tworzą barierę

- - - Updated - - -

a i co do filmiku to weź jakoś nie pokazali jak zrobić taki 'rekator plazmowy' z butelki, więc nie uwierzę. Wierzę w Boga ale jakby przyszedł do mnie Jezus to bym mu kazał zrobić coś odjechanego bo bym nie uwierzył od tak na słowo.

Daj dowód to uwierzę, bo narazie to takie filmiki raczej was ośmieszają.


#Samme
a ty szkodniku czemu cicho siedzisz? pewnie niezłą bekę masz, rzuciłeś temat i patrz jak się mrówki gryzą ;s
 
Zaczynacie już pierdolić głupoty.
Po pierwsze niemiec zawsze wróg zajebać i zagazować.
Po drugie atak na Syrie po przez USA ja najbardziej wskazany.
Po trzecie rewolucja w Polsce.
Po czwarte The_hide to semi xd
 
Zaczynacie już pierdolić głupoty.
Po pierwsze niemiec zawsze wróg zajebać i zagazować.
Po drugie atak na Syrie po przez USA ja najbardziej wskazany.
Po trzecie rewolucja w Polsce.
Po czwarte The_hide to semi xd

Po piąte masz problem z odróżnianiem podstaw.

Niemiec zawsze wróg? zamień miejscem z żydem i się zgodze :D
Chcesz kolejnego marionetkowego państwa tym razem pod nazwą Syria? Chyba nie.
Owszem jak najbardziej, ale ze zmianą systemu plox
Być może.
 
a i co do filmiku to weź jakoś nie pokazali jak zrobić taki 'rekator plazmowy' z butelki, więc nie uwierzę. Wierzę w Boga ale jakby przyszedł do mnie Jezus to bym mu kazał zrobić coś odjechanego bo bym nie uwierzył od tak na słowo.

Skoro wierzysz w Boga, to wiesz że świat nie skończy się od braku wody czy innych pierdół bo wiara jasno mówi ze koniec świata będzie jak żydzi się nawrócą. Przynajmniej takie są zapiski w Bilbii.

To jak ? nadal wierzysz ?
 
Back
Top