• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szczęśliwego Nowego Roku

Myślałem, że sie obejdzie bez tych życzeń chociaż tu.

Też macie już dosyć 'świętowania' tego samego co roku? Bo ja już rzygam tradycjami i świętami.
 
Też macie już dosyć 'świętowania' tego samego co roku? Bo ja już rzygam tradycjami i świętami.
Nowy rok jest fajny.
Najlepszego!
 
to żadna tradycja czy święto poprostu nowy rok...Który każdy imprezuje inaczej :p
 
@kuzyn

no ja tak troszkę... W sensie, w tym roku nic by mi się nie stało jakby np. wszyscy zapomnieli o tych wydarzeniach i świętach typu wigilia i nowy rok... Nie przejmowałbym się zbytnio...

No ale od czego mamy TV - żeby przypominała i to co 2 minuty :D Dosłownie, co 2 minuty :D

Skoro już wszyscy pamiętają to wszystkiego najlepszego z okazji 20xx roku :D
 
@kuzyn

no ja tak troszkę... W sensie, w tym roku nic by mi się nie stało jakby np. wszyscy zapomnieli o tych wydarzeniach i świętach typu wigilia i nowy rok... Nie przejmowałbym się zbytnio...

No ale od czego mamy TV - żeby przypominała i to co 2 minuty :D Dosłownie, co 2 minuty :D

Skoro już wszyscy pamiętają to wszystkiego najlepszego z okazji 20xx roku :D

No widzisz, a ja ostatnimi czasy (rok? xd) ograniczyłem TV.
 
Hehehe jak ktoś w nowy rok siedzi przed kompem to rozumiem że rzeczywiście nie ma w tym nic specjalnego, ale może warto czasami ruszyć dupe i zajebiście sie bawić xP

Wszystkiego, wszystkiego :)
 
Texon pewnie świnia zezwymiotowała sie na dywan i jeszcze ściągła obrus :)
 
Dzieki! W tym roku pierwszy raz przekonalem sie ze mozna sie fajnie bawic na trzeźwo :p... ;/ (chory gorączka ledwo wstałem z wyra do towarzystwa na godzinke, dwie) a tak to kazdy sylwester zgon :D
Wesołych świat, sylwka i wg.. :]
 
Back
Top