• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam chętnych do projektu

Creeq

New Member
Joined
Oct 15, 2011
Messages
2
Reaction score
1
Szukam pełnej ekipy do projektu OTS'a :) Więcej info w wiadomości prywatnej.
 
Planuję stworzyć OTS'a z rozbuowaną mapą Rookgaardu. Jeżeli chodzi o styl to miałby to być typowo RPG wraz z questami polegającymi na zdobywaniu i wykorzystywaniu rzadkich itemów ( m. in potrzebnymi do zakupu domku ). Natomiast jeśli chodzi o rzeczy typu exp rate to nie będzie on duży - planowy ~ x10
 
Kuwa dobry interes, patent na życie.
"Szukam pełnej ekipy"
Jakby tak zrobić oddzielny temat, znaleźć sobie jakieś wielbłądy mapper, webmaster z trzech skrypterów, zaoferować im vpsa żeby tam przechowywać, miałbym pełno czasu dla siebie, a na końcu zniknąć wraz z maszyną to jest dość interesujące. Hmm, kiedyś może pomyślę nad takim rozwiązaniem.
 
Kuwa dobry interes, patent na życie.
"Szukam pełnej ekipy"
Jakby tak zrobić oddzielny temat, znaleźć sobie jakieś wielbłądy mapper, webmaster z trzech skrypterów, zaoferować im vpsa żeby tam przechowywać, miałbym pełno czasu dla siebie, a na końcu zniknąć wraz z maszyną to jest dość interesujące. Hmm, kiedyś może pomyślę nad takim rozwiązaniem.
Hahahaha 😂 jakie teorie spiskowe. 😁😂🤭
ps. A za rok to samo, tylko pod innymi nazwami.. 😄😁🙃
 
Coś ty, po miesiącu by nikt nie pamiętał.
Potem jakiś ebay ewentualnie sam bym wrzucił na hosta i zobacz jaki interes, gotowiec robiony na moich oczach, ja bym ręki nie przyłożył a hajsiwo by się zgadzało :)
 
Dlatego jak nikt nie placi na samym poczatku to nawet nie ma co sie mieszac, kazdy powazny projekt powinien miec albo znanych ludzi albo k9gos kto oplaca projekt.
 
Wiesz według mnie to jest akurat w 100% prawda, pracuje się zazwyczaj w gronie osób do których się ma jako takie zaufanie.
Jeśli nie i szuka się jednak randomów do "teamu" to mimo wszystko lepiej by to wyglądało gdyby ktoś nie pisał bzdur typu:
"Szukam pełnej ekipy ... bo mam jakiś pomysł" tylko przedstawił czego oczekuje i na czym się zna bo wymyśleć coś, żeby ktoś miał co robić nie jest w żadnym stopniu potrzebne.
Aktualnie ja rozumiem, że autor szuka osób które będą wszystko robić za niego, za friko, a on będzie dyrygować pomysłami.
Mogę się mylić, ja to tak odbieram bo tak mniej więcej można z tego tematu wyczytać.
 
Back
Top