• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam dobrodusznego czlowieka ;dd

Status
Not open for further replies.

yanger

Banned User
Joined
Aug 28, 2009
Messages
740
Reaction score
7
Location
Stalowa Wola, Poland
Mamy(team otsa) hajs na dedyk na dotpayu, jednak nie ma kto wlozyc te 10zl na aktywacje konta ;dd moglby ktos nas wspomoc?

noobwarots.no-ip.pl /// w newsie pisze wszystko ;d

hyh.. xd
 
nie w polish board....

poza tym, jak można nie mieć 10 zł? 2 zł. dziennie od mamy na "pączka" i w 5 dni masz 10 zł.

chyba , że wolisz zioło.
 
nie pale ;p chory jestem to "na pączki" nie dostaje.
a do kieszonkowego (koniec miecha) dluga droga.
 
a czy Pan wie ze po oplaceniu dotpaya mozna wyplacic kase 1raz w miesiacu? bedziesz musial czekac ponad 30 dni na wyplate (zanim wypelnisz papiery wtyslesz itp).

wiec nici z twojego zajebistego najlepszego otsa

to bylo dobre:
Code:
Krax

Profession: Elder Druid
Level: 13

Posts: 1	[B]pojebany jestes tylko ci powiem, mam nadzieje ze nikt nie da tych 10zl a ty sobie juz nie zarobisz:][/B]
05.03.10 12:31:18

	
Account Manager

Profession: None
Level: 1

Posts: 22	[B]nie musze ci sie tlumaczyc ale powiem tylko ze nam brakuje na aktywacje konta w dotpayu zeby wyplacic i przelac na dedyka ośle jebany.

na te chwile nie mam warunkow do hostowania a nie chce was robic "w kulki" biorac sobie hajs ;] chce postawic dedyka z tego powodu.[/B]
 
pro inglisz :D
podejrzewam, że google translator lepiej tłumaczy:blink:
 
Za darmo to Ci nikt niczego nie da.
Chcesz 10zł? Zabierz mamie telefon, wyślij mi 10 smsków to Ci dam.
 
Pod Mc Donaldem możesz trochę pożebrać, a nie tutaj.

Chcesz zarabiać a zero własnej inicjatywy, tego jeszcze nie było.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top