• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

szukam ekipy do postawienia poważnego ots'a

mikeyCovelli

New Member
Joined
Oct 12, 2017
Messages
9
Reaction score
1
Siemanko, szukam osób chętnych do postawienia konkretnego ots nie żadnego 2-miesięcznego evo gówna tylko na fundamencie real ale nie tego aktualnego matrixa tylko klasycznego reala z czasów gdzie to była jeszcze tibia. Stawiam ots 8.6, mam już coś tam dość konkretnie przyszykowanego, trzeba tylko wdrążyć w życie plan, przedyskutować całokształt w myśl innowacji/polepszenia wszelakich aspektów, ponad rok robiłem to sam od mapy przez skrypty do silnika, za nie które rzeczy przyszło mi zapłacić, więc nie jest to fundamentalnie syf, który se pobierzecie z pierwszego lepszego forum i postawicie ots, tylko chciałbym aby podejśc do tego poważnie, jeśli jesteś chętny, znasz się na mechanice tibi, tworzeniu open tibia serverów, napisz do mnie na ♦ [email protected]
jeśli jesteś zainteresowany to się już jakoś ustawimy na teamspeak, skype czy cokolwiek innego i czas pokaże.
Przede wszystkim szukam osób kulturalnych, precyzyjnych w realizowaniu założeń, oraz słownych osób z chęciami i gotowością do podjęcia działania na jakimś stopniu zainteresowania i inicjatywą.
 
Back
Top