• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam ekipy do tworzenia otsa

Wiecie co chyba jednak zmieniłem zdanie nie chce tego robić z wami, czy 99% polaków musi mieć podejście "tego się nie da", "to jest bez sensu", "nie chce mi się", "za dużo pracy", "za mało będę z tego miał"? W ogóle najlepiej się "uwalić" i nic nie robić, bo przecież nam i tak każdy robi pod górę i wgl.
Dziękuje do widzenia temat do zamknięcia, bo dzięki waszej uprzejmości i tak z niego nic nie wynika.
 
Jeśli cie to bawi, stać cie i jest to zgodne z prawem to rób co chcesz. Śmiało. To, że nie zarobisz prawdopodobnie to jedno, ale nie wszystko się robi dla pieniędzy. Ja też bym chciał coś zrobić dla siebie i graczy, niestety nie mam z kim i za co
 
Tylko żeby opinia o ots była ok to lepiej by było stworzyć normalny serwer z własną mapą bez błędów itd i z dużą grywalnością.
Taki projekt w tych czasach co się dzieje z ots jest nie pewny...
 
Wiecie co chyba jednak zmieniłem zdanie nie chce tego robić z wami, czy 99% polaków musi mieć podejście "tego się nie da", "to jest bez sensu", "nie chce mi się", "za dużo pracy", "za mało będę z tego miał"? W ogóle najlepiej się "uwalić" i nic nie robić, bo przecież nam i tak każdy robi pod górę i wgl.
Dziękuje do widzenia temat do zamknięcia, bo dzięki waszej uprzejmości i tak z niego nic nie wynika.

Będziesz to robił, robił i po pewnym czasie stwierdzisz, że nie ma sensu. Graczy na otsach ubywa w niezłym tempie*, a ty chcesz robić coś czego wgle nie było i myślisz, że ktoś tam zagra?

* chodzi oczywiście też o to, że niedługo będzie więcej botów niż graczy
 
@kermaxpl
Szczerze? Ludzie tutaj chcą ci oszczędzić smutku i czasu. Nie chcemy żebyś był zawiedziony jak już zrobisz ten swój projekt a na nim nikt nie zagra.

Nikt tutaj nie ma nic złego na myśli, nie chce cię obrazić... Jeżeli chcesz stworzyć serwer dla graczy to po prostu mówimy ci, że idziesz w kompletnie złym kierunku - zawróć póki możesz i póki coś jeszcze ci się chce z OTSami robić bo potem jak już to nie wypali to kompletnie już wszystko w dup*e będziesz miał. No a skoro masz talent do czegoś, np. skrypty (co jest najbardziej chciane w dzisiejszych czasach OTSów ponieważ mapperzy już nie są tak potrzebni bo 95% map to rl mapki) to użyj tego talentu do zrobienia czegoś fajnego ale realnego.
 
@up
to już zależy od jego własnych upodobań... niektórzy wolą pracować w drużynie mimo, że nie będą w niej "szefem"....
poza tym od czegoś trzeba zacząć. Jak dołączysz do teamu i on ci zaufa to potem oni ci np. pomogą z własnym projektem...
 
a moze to silnik xml to mozliwe ze 1tera potrzebujesz na wszystkie pliki graczy ;o
 
a moze to silnik xml to mozliwe ze 1tera potrzebujesz na wszystkie pliki graczy ;o

Aha.

Jeśli ma ich kilkaset tysięcy to pewnie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
jeśli miałbym silnik xml to nie było by tu mowy o bazie danych, używaj głowy to nie boli

A jeśli kiedyś uznam ze pomysł był bez sensu to pierwsi sie o tym dowiecie, a tymczasem rób co musisz
 
Last edited:
Back
Top