• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam GM-ów z doświadczeniem.

Otlandserv

Member
Joined
May 22, 2023
Messages
58
Reaction score
5
Cześć,
Potrzebuje GM-ów z doświadczeniem do prowadzenia servera (takich którzy mogli by być w grze minimum kilka godzin dziennie).
Start odbędzie się jesień/zima. Wersja servera 8.60 - własna mapa RPG (brak błędów).
Doadtkowo potrzebuje pomysłodawców na rozbudowę mapy oraz rozgrywki.

Więcej info priv.
 
5 czy tam 6 konto jednego gościa (robi multikonta), chyba 2 bany już zgarnął na otlandzie na tamtych kontach. Neravia ots, czyli gówno którego nikt nie zna/znał a gm próbuje wmówić że to był jakiś legendarny ots, polecam unikać
 
5 czy tam 6 konto jednego gościa (robi multikonta), chyba 2 bany już zgarnął na otlandzie na tamtych kontach. Neravia ots, czyli gówno którego nikt nie zna/znał a gm próbuje wmówić że to był jakiś legendarny ots, polecam unikać

1.) Najwyraźniej jesteś za młody, lub nie grywałeś na RPG więc skąd masz znać Neravię?
2.) Jak widzisz, era Tibii a tym bardziej OTS umiera, bo młodzi wolą inne gierki i tu nie chodzi o mój server, a o każdy.
3.) JA tylko od zera odbudowałem ten server z pewnymi nowościami i na wszelkie sposoby staram się server nadać osobom, które kiedyś na nim grały, lub nie wiedzą co to za OTS.
Uwierz, że odbudowanie od zera bez większości mapy i ani jednego skryptu, to nie prosta sprawa - nie mam Team OTS, wszystko ogarniam sam :)
4.) Masz rację, kilka kont posiadam, ponieważ dostałem bany, a jak coś chce pobrać to bez konta się nie obejdzie.
5.) Nie wyzywaj od gówien, jeżeli nawet nie spróbowałeś pograć - pozdrawiam.
Post automatically merged:

Po 1 jaki TFS po drugie co to za OTS ze potrzebujesz ekipy

Jest to OTS RPG, korzenie Tibi 7.6/8.0.
Server był reaktywowany poprzez poprzedniego właściciela kilka razy, kilka lat w różnych odstępach, później zniknął.
Odbudowałem wszystko od zera, z filmów na YT, Forum itp.
Potrzebuje GM ponieważ rzadko jestem w grze i nie mogę na bieżąco pomagać.

Start jesień / zima.
 
1.) Najwyraźniej jesteś za młody, lub nie grywałeś na RPG więc skąd masz znać Neravię?
Nie znam neravii, grałem na ciekawszych projektach już od początku 7.6 serverów typu patzz, tf, itp
Bo reklamie i twoich poprzednich niewypałach które po starcie już upadały bądź scamowanie graczy (poprzednie wątki) nie polecam nikomu wbijać ponieważ robisz szybki cash grab przed wyjebką każdej edycji po paru godzinach
2.) Jak widzisz, era Tibii a tym bardziej OTS umiera, bo młodzi wolą inne gierki i tu nie chodzi o mój server, a o każdy.
Umiera bo robione są takie kapcie jak twój ots
Jakoś nie widzę żeby tibiascape/realesta(ra)/medivia/ascalon/rangers arcani/bloodtalon/randomowe servery z otservlista (pomimo mocnego spoofa) były umierającymi zdechlicami, a jeżeli chodzi o młodych to dzięki strimom niektórym wchodzą bobasy
5.) Nie wyzywaj od gówien, jeżeli nawet nie spróbowałeś pograć - pozdrawiam
Nie muszę być piekarzem by ocenić czy chleb jest dobry


Nie polecam pomagać przy tym otsie ani grać
 
Nie znam neravii, grałem na ciekawszych projektach już od początku 7.6 serverów typu patzz, tf, itp
Bo reklamie i twoich poprzednich niewypałach które po starcie już upadały bądź scamowanie graczy (poprzednie wątki) nie polecam nikomu wbijać ponieważ robisz szybki cash grab przed wyjebką każdej edycji po paru godzinach

Umiera bo robione są takie kapcie jak twój ots
Jakoś nie widzę żeby tibiascape/realesta(ra)/medivia/ascalon/rangers arcani/bloodtalon/randomowe servery z otservlista (pomimo mocnego spoofa) były umierającymi zdechlicami, a jeżeli chodzi o młodych to dzięki strimom niektórym wchodzą bobasy

Nie muszę być piekarzem by ocenić czy chleb jest dobry


Nie polecam pomagać przy tym otsie ani grać

I już widać, że nie jesteś w temacie.
Fakt faktem, że przy 1 starcie były problemy - przez mój błąd w skrypcie który wywalił server. Ale wejdź na WEB i zobacz UPTIME od kiedy ostatnio była odpalona edycja.
Aktualnie: 212 dni, 15h 42 min.

Nie zaprzeczę, że server nie był przygotowany optymalnie, bo gdyby był, to błędów by nie było.
Dodatkowo idea jest taka, aby dopracować server i aby żadnych restartów nie było.

Dodatkowo, zdarzyły się błędy które rozbiły całą rozgrywkę (oczywiście moje nie dopatrzenie w skrypcie) i choć były dowody na korzystanie przez graczy z buga, to i tak na forach opisali to po swojej stronie, aby zrugać admina.

Komentarze na forach, można sobie wsadzić między książki bo nikomu nie dogodzisz.
Wchodzą gracze i płaczą , że balans zły bo nie biją po 1000 z SD na 50 LVL itp.

Wiec kto wchodzi? Dzieci grające na ORSHACH nie mając nic wspólnego z RPG czy Global Tibia.
A później trolują na forach, żeby zniszczyć komuś opinię, ewentualnie wygryźć konkurencje.

... PS. Jakoś osoby które wchodzą aktualnie na tą 4Fun edition zawsze jak jestem online, pytają kiedy start.
Możesz nawet zobaczyć liczbę $ na DONATE, gdzie SMS SHOP u mnie nie działa, jaką kwotą w sumie zostałem wsparty w tym, aby server był online i nadal był rozwijany.

Gdyby każdy myślał , że to gówno to nikt by nawet złamanego grosza nie wpłacił :)
Także, nie chcesz - nie graj. Ale nie zniechęcaj innych zanim nie spróbują.

Pozdrawiam serdecznie <.>
 
Back
Top