• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam kreatywnych osób, gotowych do działania!

Azarael

New Member
Joined
Nov 20, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Cześć!

W zeszłym miesiącu rozpocząłem pracę nad projektem serwera - Tibia 10.00 z funkcjonalnością i grafikami z najnowszych wersji +12.00. Sam zajmuje się wszystkim po trochu - najlepiej wychodzi mi programowanie (C++, LUA, a na marginesie również C# i technologie Microsoft), tworzenie grafik i WWW też nie jest mi obce. Mam kilka dobrych pomysłów, które realizuję i powoli wprowadzam (np. system projektowania własnego domu przez gracza). Jestem perfekcjonistą, każdy nawet najdrobniejszy element zawsze dopieszczam do ideału. Mam zamiar stworzyć serwer, który będzie zacierał stereotyp tworzenia OTS tylko dla kasy - a rozwiązanie tego problemu widzę np. w specjalnych questach i nagrodach, gdzie gracz zdobędzie Premium Coins'y bez wydawania złotówki na SMS Shop.

Moją misją jest stworzenie serwera z Real Mapą (której bazę mapy i skryptu już posiadam), oraz dodatkowym custom content (jak np. dodatkowe miasto, które przypomina dawne YUROTS, wszystko oczywiście z umiarem i oryginalnym Tibijskim stylem.

Hosting jest wykupiony - lokalizacja: Francja, zabezpieczony przed atakami DDOS, dosyć dobre parametry, udźwignie to każdą mapę.

Strona serwera będzie dostępna w dwóch językach - angielskim, oraz polskim. Posiadam wykupioną domenę.

Szukam osób dojrzałych i kreatywnych, zależy mi na człowiekach, co znają nową Tibię i nie byłoby problemem edycja mapy w celu stworzenia, odwzorowania nowych miejsc z Tibii +11.80.

Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę napisz do mnie wiadomość PW i przedstaw się w możliwie najlepszy sposób :)

34805
Landing Page

34806
Project of ACC

34807

Temple of Yuron
 
Back
Top