• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam ludzi do testów

GM Matrix

New Member
Joined
Jan 10, 2008
Messages
53
Reaction score
3
Cześć Rodacy!

Poszukuję ludzi chętnych wziąć udział w testach serwera pod klienta 8.6.
Serwer klasyczny, na RL map. Do sprawdzenia typowe, newralgiczne aspekty jak questy/kompletność mapy i walka PVP.
Chętnie ugoszczę większą liczbę testerów, zachęcam do wbijania ekipami i oceny, przekazania uwag oraz wskazówek.

Czas, w którym dokonywane będą testy jest elastyczny - gdy będziecie mieli chwilę, powiedźcie mi o tym a Ja postaram się wam umożliwić dostęp. Jeśli nie będą trwały prace programistyczne serwer będzie dostępny dla was i reszty testerów.

Adres IP, wraz z dodatkowymi szczegółami o projekcie otrzymacie po uprzednim kontakcie na PW.


Każdy tester będzie doceniony przeze mnie osobiście i może liczyć na nagrodę za zaangażowanie podczas startu serwera.
Kilku najbardziej przykładających się do testów może liczyć na stanowisko w supporcie.

Liczę na pomoc z waszej strony i cenne rady.
Bez społeczności żaden projekt nie ma przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie,
GM Matrix.






 
Back
Top