• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam ludzi! Rethernus.pl

Korzoneek

Member
Joined
Oct 8, 2017
Messages
16
Reaction score
5
logo.png

Witajcie !!!


Tworzymy projekt otsa pod tibie 12+ z real mapą uzupełnioną o wszelkie nowe miejscówki, questy, itemki i wszystkiego czego dusza zapragnie !
Nie jest to jeden z wielu projektów otsów na miesiąc góra dwa, chcemy aby ten serwer tworzyli gracze, aby trwał jak najdłużej i był konkurencją dla zagranicznych serwerów.

POSZUKUJEMY :

~~ Mappera
~~ 1-2 Testerów
(Do sprawdzenia questów, błędów mapy)
~~ Pomysłodawcę (Osoba, która jest zagłębiona w obszar open tibi 12+, potrzeb graczy i znajomości rynku )

Wszelkie zgłoszenia proszę wysyłać na discord : Korzoneek#4001

Pozdrawiamy,
 
Ja tak się zapytam z ciekawości, poszukujesz mappera, testerów i pomysłodawce tak?
1. Co oferujesz sam od siebie?
2. Skoro poszukujesz mappera to po co tester ma sprawdzać te błędy na mapie.
Jedno wyklucza drugie.
3. Pomysłodawca? Ktoś ma ci przedstawić własny pomysł na serwer, maper zrobi mape, testerzy posprawdzają błędy w skryptach z otlandu tak?
Może nie rozumiem czegoś, może jestem zbyt krótki, ale brzmi to co najmniej śmiesznie.
 
Ja tak się zapytam z ciekawości, poszukujesz mappera, testerów i pomysłodawce tak?
1. Co oferujesz sam od siebie?
2. Skoro poszukujesz mappera to po co tester ma sprawdzać te błędy na mapie.
Jedno wyklucza drugie.
3. Pomysłodawca? Ktoś ma ci przedstawić własny pomysł na serwer, maper zrobi mape, testerzy posprawdzają błędy w skryptach z otlandu tak?
Może nie rozumiem czegoś, może jestem zbyt krótki, ale brzmi to co najmniej śmiesznie.
1. Sam od Siebie może dawać wszystkiego po trochu... może opłacać hosting serwera, może robić fragmenty mapy, może mieć różne pomysły co do serwera.
2. Każdy mapper popełnia błedy na mapie, czasami niechcący. I należy sprawdzić mapę w grze, i trzeba do tego ziomków biegających po mapie którzy znajdą te błędy. I wtedy mógłby je naprawić.
3. Każdy ma jakieś pomysły zależnie od serwera, i mogłaby to być osoba która na przykład da pomysł aby urozmaicić grę.
Jego zadaniem jest trzymać team w grupie aby to wszystko nie je*ło...

Nie nie jestem niegrzeczny, nie wypowiadam się ironicznie, daję ci tylko odpowiedzi
 
Back
Top