• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam ogarniętej osoby do projektu OLD Real Map ! Custom Client ( 7.72 )

Daniel13

New Member
Joined
Nov 30, 2008
Messages
178
Reaction score
1
Witam !

Jestem w trakcie tworzenia projektu old real map, posiadam dedyka, domena już kupiona lecz nie mam za dużo czasu na to wszystko ... ( Pracuje )
Szukam kogoś kto tworzył serwery lub był współwłaścicielem i zna się na rzeczy a nie szukanie na forach wszystkiego ...
Posiadam Full Real Map z 7.7 edytowana przeze mnie. Jestem w trakcie dodawania potworów z nowszej wersji typu bog ridery nightmare etc ( Nie wszystkie oczywiście )

Jeżeli masz pojęcie na temat otsów i masz trochę wolnego czasu napisz podanie tutaj lub na privie !

Imię :
Kontakt :
Co potrafisz :
Miałeś jakieś swoje projekty ? ( Jeśli tak to jakie ) :


Co oferuje ?

Posada na serwerze i część zysków z sms shopa . ( % do dogadania sie )
 
Imię : Adrian
Kontakt : gg, skype, to forum
Co potrafisz : edytować otclienta, trochę kodować w lua (zależy jakiego silnika używasz i jak zaawansowane skrypty chcesz robić), maperem nie jestem ale potrafię wdrożyć skrypty na map editorze, edytować tibia.spr i inne pliki
Miałeś jakieś swoje projekty ? ( Jeśli tak to jakie ) : pomagałem przy kilku pokemon ots ale żaden nie wypalił bo zawsze komuś w pewnym momencie nie chciało się dalej nad tym pracować
 
Back
Top