• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam pomocy ; )

Status
Not open for further replies.

karuplnysa

New Member
Joined
Aug 9, 2012
Messages
17
Reaction score
0
Witam, tak jak w temacie napisałem, szukam pomocy w postawieniu serwera. Dokładniej chodzi o WARa, jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany proszę o kontakt gg: 3874121
ZA POMOC PŁACĘ PLN
 
Chodzi o ogólną pomoc w odpaleniu serwera, więcej info na gg ; )
 
Chodzi o ogólną pomoc w odpaleniu serwera, więcej info na gg ; )
A co w tym jest trudnego? Poradnik o tym jest masa, więc raczej nie widzę w tym ciemnej magii.
 
ZA POMOC PŁACĘ PLN

imagegen.php
 
Pozdrawiam ludzi którzy myślą że on zapłaci te PLNY.
 
Nom ile osób już było co pisali za pomoc zapłacę, i inne głupoty, kończyło się na tym że jak zobaczył o co biega w tym wszystkim to dawał "Log Out", albo otrzymywał pomoc i nie płacił , a jestem pewien że z 5 debili już do niego napisało xd
 
Do mnie pisali za pomoc płacili z góry i otrzymywali pomoc. Pomogłem tak postawić jakieś 3-4 serwery. Więc jest to możliwe. Wystarczy zapytać kogoś doświadczonego.
 
Bardzo mnie to cieszy Mr.OTExpert :)

Też postawie komuś serwer, jak zapłaci, jak chuj wielka filozofia xd
 
Ja bym bardzo prosił, o nie ocenianie człowieka jak jeszcze nic nie zrobił. Po wszystkim poproszę osobę która mi pomogła, aby napisała coś na mój temat i wtedy zrobi się Wam głupio. Także nie zakładajcie z góry, że nie zapłacę. Dziękuję i pozdrawiam ; )
 
Ja bym bardzo prosił, o nie ocenianie człowieka jak jeszcze nic nie zrobił. Po wszystkim poproszę osobę która mi pomogła, aby napisała coś na mój temat i wtedy zrobi się Wam głupio. Także nie zakładajcie z góry, że nie zapłacę. Dziękuję i pozdrawiam ; )

1. już coś zrobiłeś - napisałeś, że jesteś noobem i chcesz pomocy online gg bo nie umiesz nawet głupich poradników przeczytać
2. ta zrobi nam się głupio, to chyba tobie się zrobi jak nikt się tym nie przejmie
3. odpowiedz czy płacisz z góry czy po fakcie, bo wiesz jak się zarzekało amber gold, jakoś ludzie nie zakładali, że ich w chuja zrobią, a jednak, ale wiele osób im to pewnie mówiło, że w chuja was robią oni pewnie odpowiadali "taa chuja się znasz, to pewny interes" hahaha
 
Ogólnie to można zamknąć temat, znalazła się pewna osoba, która postara mi się pomóc.

@up
Tak płacę z góry
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top