• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam Skryptu. PHP

Status
Not open for further replies.

KungAndPatryk

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
65
Reaction score
0
Szukam Skryptu na Top Players z boku Pisze Kto ma Najwiekszy Lvl Top :p
 
Last edited:
FAIL!
ale mi nie chodzi o to ze "coś z boku " tylko "zboczeniec" ;p
PS. Ja nie gram ja tylko robie mape ;p
 
Nie uzywam POT, napisze ci taki skrypcik tutaj w okienku ;x

PHP:
$sql = mysql_query("SELECT * FROM `players` ORDER BY `experience` LIMIT 10");
while($cmd = mysql_fetch_array($sql))
{
$name = $cmd['name'];
$level = $cmd['level'];

echo "<b>$name</b> ($level)";
}

wiesz, nie testowalem, ale powinno dzialac, nie zapomnij polaczyc sie do DB :)
 
to jakiej DB? xD$sql =
dodałem to na Layout.php ale mi błąd wywaliło :p
Code:
$sql = mysql_query("SELECT * FROM `players` ORDER BY `experience` LIMIT 10"); while($cmd = mysql_fetch_array($sql)) { $name = $cmd['name']; $level = $cmd['level']; echo "$name ($level)"; }
 
Podpowiem ci że jest na forum gotowy napisany przez bodajże ballack13 czy jakoś tak :)
 
zprubuj ztym scriptem:
PHP:
<center><table width="225"><tr><td width="1"></td><td width="85"></td><td width="65"></font></td><td width="18"></td></tr>
 <?PHP
$order = 0;
$skills = $SQL->query('SELECT name,online,level,experience,vocation,promotion FROM players WHERE players.deleted = 0 AND players.group_id < '.$config['site']['players_group_id_block'].' AND name != "Account Manager" ORDER BY level DESC, experience DESC LIMIT 10;');
foreach($skills as $skill) {
  $order++;
$players_skill .= '<tr><td align="center">'.$order.'.</td><td align="left"><B><a href="?subtopic=characters&name='.urlencode($skill['name']).'">'.($skill['online']>0 ? "<font color=\"green\">".$skill['name']."</font>" : "".$skill['name']."</font>").'</a></td> <td align="center"><font color="#7073FC">(<em>Level '.$skill['level'].'</em>)</font></td> <td align="center"><font color="#FE2E2E">'.$vocation_name[$skill['promotion']][$skill['vocation']].'</font><br></td>';
}
echo "$players_skill";
?>
</td></tr></TABLE>

sry for bad polish :D:D
 
Kung ogarnij sie chlopie, ballack nie jest polakiem a napisal chyba lepiej niz Ty wyzej, gzzzzz
 
nie smjejcie sje z niego omygy plssssssssss mosze on s programó uposledsony w internecje?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top