• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam z_shop_offer listy addonow, help plx ;p

Fragles

New Member
Joined
Dec 15, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Hiho, i`m looking for z_shop_offer addon items (with img) becouse I`m lazy :D

For example
INSERT INTO `z_shop_offer` (`id`, `points`, `itemid1`, `count1`, `itemid2`, `count2`, `offer_type`, `offer_description`, `offer_name`, `free_cap`, `pid`, `category`) VALUES
(43, 150, 8932, 1, 0, 0, 'item', 'Atk: 51\r\nDef: 35\r\nIt can only be wielded properly by players of level 100 or higher.', 'The Calamity', 0, 0, 1),
(49, 130, 2160, 50, 0, 0, 'item', '', '50 crystal coins', 0, 0, 1),
(1, 100, 15, 0, 0, 0, 'container', 'Addon', 'Addon', 0, 0, 1);
 
chcial bym aby ktos mi dal dane z bazy danych, dotyczace addon items bo nie chce mi sie od nowa tego pisac. Ma ktos ?
 
Chyba cie popierdoliło, ogólna zasada na polish-boardzie jest taka, że jeśli będziesz z tego czegoś miał jakiekolwiek zyski to nie pomagamy. Buziaczki.
 
kurwa, a web app, distributions i 81748917 innych jest po to, zebyście kurwa mogli zarobic, odpisuja wam na 2mln postow, robia skrypty na DOT pay i wtedy nie zarabiacie?

I zadna kurwa sie nie pokwapi zeby dac gotowa tabele, zebym nie musial marnowac jebanych 45 min na rycie sobie bani


Powiem krótko: JEBCIE SIE
 
Człowieku jesteś tak pojebany, że aż żal mi czytać twoje wypowiedzi. Pewnie stawiasz ots'a z rl mapką full gotowiec ściągnięty z forum i jeszcze prosisz nas o rzecz która jako jedyny możesz sam zrobić?
Tak wgl. pierwszy raz widze by ktoś o takie coś prosił ;o
 
Back
Top