• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam zgranej ekipy do swojego projektu

Status
Not open for further replies.
Tak ogólnie nawiązując do tematu. Nie zapominaj o tym, że ci ludzie, którzy może przy dużym szczęściu by dołączyli do tego z góry skazanego na porażkę projektu, to też ludzie. Ile już było cholernych projektów "super rpg na serio odpali napewno" które po jakimś czasie przemielania trafiły do działu download, lub w ogóle nie wyrosły tyle by przypominać sobą nawet nie dokończony serwer.

Dlaczego to mówię? Czy jestem jasnowidzem, by skazywać Twój projekt na porażkę? Czy będą dzisiaj darmowe przedmioty w Ab'dendriel?

Otóż, żeby coś zrobić, trzeba raz, mieć inne podejście, dwa, trzeba mieć umiejętności. Nie sądzę, że bez planu i środków (wybacz, ale dziwie się, że na 5 mbit necie udało się Twojej przeglądarce załadować otland >.>), również bez doświadczenia i bez cholernej wiedzy metodycznej, logicznej (i takie tam), udało by Ci się ukończenie byle jakiego projektu.

Głupie komentarze powstają w głupich tematach. Jeżeli jacyś kretyni czepiają się Twojej wypowiedzi, Twoich racji i przekonań (oraz wiedzy), to znaczy, że jednak jest powód by się przyczepić. A jedyna metoda na takie sytuacje to:
a) powyrzynać w cholerę wszystkich idiotów na tym forum. Jestem przekonany, że zginęłoby około 63130 osób.
(Members: 63,152)
b) odłączyć polakom internet.
c) robić wszystko samemu.


Dla tych, co nie umieją czytać streszczę cały mój napisany_w_minutę_tekst w 2 zdaniach:
Pousuwaj z komputera wszystko co "OpenTibia" i idź roznosić ulotki. Gwarantuję Ci, że przyniesie Ci to większy zysk oraz zapewni to lepszy rozwój zarowno fizyczny, socjalny oraz psychiczny niż w przypadku "robienia OteEsów".
 
Podsumowując wszystko... Na pewno nie posłucham rady Hermesa, tylko poszukam ekipy na innym portalu np, tnet.
Hermes, widzisz ja mam ambicje, umiejętności (nie jakoś super rozwinięte), ale człowiek uczy się całe życie, więc na pewno nie skorzystam z Twej rady... Jeśli nie została mi tu udzielona oczekiwana pomoc to spróbuję gdzie indziej. Od ponad roku morduję się ze skończeniem mapy i jestem już tak blisko że sobie nie odpuszczę pod żadnym naciskiem i z powodu braku ekipy także, jeśli nie znajdę ludzi którzy będą chcieli mi pomóc zrobię tego ots'a samodzielnie!
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Back
Top