• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam !!

cremes

New Member
Joined
Oct 12, 2012
Messages
69
Reaction score
2
witam,

szukam ludzi do wspolpracy do prowadzenia ots. Mam juz w wiekszosci naprawiony silnik, mape sam edytuje, acc jest zrobione, hosting zalatwiony, w zasadzie trzeba by bylo jakies nowinki wprowadzic, skrypty jakies funy. Co by zajacz czas na serwie. Mam w cholere pomyslow, w polowie zrealizowane.

na miare mozliwosci oferuje jakas drobna kase status na serwerze, gdy serwer sie rozwinie to udzialy.

prosto i na temat. pisac na pw. albo w temacie po wiecej info.
 
a jakie w takim razie proponujesz forum ? i czemu niby nie te czasy ? ; >
 
Nie martw się, szukaj ekipy, on się po prostu boi konkurencji, do zbierania teamu jakikolwiek on by nie był nie polecam PB a Jobs
 
dzieki wielkie, temacik niech sobie bedzie moze akurat ktos sie zglosi a i napewno napisze na podanym przez Ciebie temacie. Dzieki !
 
dzieki wielkie, temacik niech sobie bedzie moze akurat ktos sie zglosi a i napewno napisze na podanym przez Ciebie temacie. Dzieki !

Zaufaj mi nikt się nie zgłosi, tutaj raczej większość to hosterzy, chyba że płacisz uczciwie z góry od każdego skryptu to ja się chętnie zgłoszę ;)
 
zaufaj mi nikt się nie zgłosi, tutaj raczej większość to hosterzy, chyba że płacisz uczciwie z góry od każdego skryptu to ja się chętnie zgłoszę
tak to polska !
 
Back
Top Bottom