• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

talk liek á n00bak game!!1

Meybi hi no stap postig becaos hi iz noobak end no hev a lief end hi vant mutch postigs ;]
 
lolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololoolooloollolololololololololololoolololooloolool He jest prtent heis noobak....... leve nov
 
nooo i iz no halp noobaks end yu iz nuubak!!!!!! i cen sii yu iz noobak =))))))) becas yu hev no lief =))))!!!!! i sii yu in tibia yu rann tu dp wen rebbit com =)))) waj iz yu rann frum rebbit????!!!???!!! huahsuasauhsua!!!!! lollolololo btw: pl???
 
No wi wil nevre stap flemm thi tread wi wil flemm becas wi no hev lief!!!!!!!!! yu hev lief???!!
 
i hev nobok idae <<<<< idaa << adea, omg idea to gief rep everypost u kk gief up rep the n pist this at windwo go advanded multiquote QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
GIF REAP OK? MI VERRY HÜT END VILL SHUW HAT PIC OF MEE!!!1111oneone
 
MAYBE all should stop spamming!!?!!!! (last page cirtaboy posted 4 times -.-)
 
hai.
mein neme r d4v1d ! i r 1337... i hef meny frendzzZz n i r 16 yer uff ege... u b mein frendz?? i own meny pr0nn syte n i r auntreponur !!!!

yey!
 
Hei itz tihs speek noObak?!?! Afffff mi vill loos!!!!!! mi cen no taelk noobak jajajajaj :< audifui cen plsszzszs lern mi ok???!!! =)!!!!
 
Back
Top