• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TARGETY - zaczyna się rewolucja!

Status
Not open for further replies.

iDELTI

C++
Joined
Jan 15, 2010
Messages
2,033
Reaction score
69
Location
Zimbabwe
ATAKUJMY BRACIA I SIOSTRY!

premier.gov.pl - atak trwa
pawelgras.pl - nie działa
prezydent.pl - 13:00
cert.gov.pl - 13:30
sejm.gov.pl - 14:00

[video=youtube;MK6EdMhrAGI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MK6EdMhrAGI[/video]
 
Smiechlem hardo. OP na IRCu zamiast zmutowac channel zaczal pisac "zamknac ryje i nie spamowac", a kiedy napisalem, zeby dal +m na channel to on probowal to w chacie wpisac xD.

Widziałem to :D.
Czyżbyś dostał junior opa? :D
 
jedyna fajna sprawa to deface strony premiera propsy za to, ale na tym ircu z 500 osób jedna osoba potrafiła coś zrobić, reszta walecznie atakowała loiciem ze swoich neostradowych asymetrycznych łącz 1mb, podsumowując

"Jaki kraj, tacy hakerzy"

@down
Pan Azi, bajkopisarz namber łan, pamiętam Twoje tematy z przed kilku miesięcy, w których to chwaliłeś się jak upijałeś nastolatki a potem bałeś się psów, i inne o polewaniu zębów benzyną, weź chłopaku daj sobie już spokój...
 
Last edited by a moderator:
#up
no, true. jaki kraj tacy hakerzy. a ty idź botuj na neobocie, którego znullowałeś.
Moim zdaniem to się nie powinieneś udzielać w ogóle w sprawach internetu, bo jedyne co umiesz to jednak gadać, panie programisto, webdesingerze, crackerze, hakerze i za kogo się uważasz tam jeszcze.

tyle ode mnie, istoto dziwna.
 
jedyna fajna sprawa to deface strony premiera propsy za to, ale na tym ircu z 500 osób jedna osoba potrafiła coś zrobić, reszta walecznie atakowała loiciem ze swoich neostradowych asymetrycznych łącz 1mb, podsumowując

"Jaki kraj, tacy hakerzy"

Może i nikt tak nic nie umiał ale przynajmniej liczyły się chęci, bo najlepiej nic nie robić i jeszcze wyśmiewać tych co coś próbują..
 
Weźcie to wszystko do jednego tematu dajcie.
 
Może i nikt tak nic nie umiał ale przynajmniej liczyły się chęci, bo najlepiej nic nie robić i jeszcze wyśmiewać tych co coś próbują..

no ja np. się śmieje jak widzę ludzi niosących na mainifie laptopy oklejone taśmą z napisame "ACTA"
 
Może i nikt tak nic nie umiał ale przynajmniej liczyły się chęci, bo najlepiej nic nie robić i jeszcze wyśmiewać tych co coś próbują..

Yhym, a na drugi dzień w szkole: "No tak, to moja zasługa... Tak, jestem Anonymous... No i jak robiłem ten atak, to, haha, siadł im serwer, kumaaasz?"
 
No i? I tak im nic nie zrobią.

radek-sikorski-twitter.png
 
Seminari wkurwiasz mnie z każdym postem to idź i spierdalaj z Polski ok? co ty tak krytykujesz ? najlepiej siedzieć w domu jak ty i TIBIA KURWA TIBIA !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top