• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TARGETY - zaczyna się rewolucja!

Status
Not open for further replies.
Seminari wkurwiasz mnie z każdym postem to idź i spierdalaj z Polski ok? co ty tak krytykujesz ? najlepiej siedzieć w domu jak ty i TIBIA KURWA TIBIA !!!

Hehe najlepiej to tobie się wyżalić na otlandzie bo widzę fejs ci już nie starcza ;>

Mnie poprostu to śmieszy :)

Co do siedzenia w domu, to siedzę jak jest najebane śniegu tyle, że piłka się nie turla :(

Ty za to widzę, jesteś typem człowieka, który uczęszcza zapewne na wiece palikota i drze mordę na przerwach "palić, sadzić, zalegalizować!" Najbardziej mnie śmieszą takie pro gangsty, jednostrzałowce jebane
 
Seminari wkurwiasz mnie z każdym postem to idź i spierdalaj z Polski ok? co ty tak krytykujesz ? najlepiej siedzieć w domu jak ty i TIBIA KURWA TIBIA !!!
Nie zgodzę się z Tobą.
Semi na pewno nie gra w tibię, gdy siedzi w domu.
 
Wasz poziom inteligencji sprawia, że nie potraficie porozmawiać na tak poważny temat jakim jest ACTA.

Temat zamykam, bo wypowiedzi tutaj nie przypominają wypowiedzi ludzi inteligentnych.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top