• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Teckman's Wrath of Emperor Quest Misja 2 - Problem

Artis

Artist
Joined
Jun 15, 2009
Messages
422
Reaction score
31
Location
England
Prosiłbym o pomoc z misją związaną z wyczyszczeniem świątyni, i właśnie gdy ją wyczyścimy to dostajemy storage do zakończenia misji Chartana. Problem polega na tym gdy Chartan daje nam dostęp do pokoju, to wtedy mamy pierwsze użyć rake na podłogę o id 12332, i tutaj zaczyna się problem - nic się nie pojawia, nie daje żadnego itemu. Nic !!!
Próbowałem wszystkiego co się da od debugowania, po zmienianie i usuwanie endów itp..

Wklejka #880979 – Wklej.org - pierwszy link do skryptu.

Wklejka #880980 – Wklej.org - drugi link do skryptu.

Proszę o szybką odpowiedź w tej kwestii.

PS : Pierwszy raz z takim czymś spotykam ;o
 
mam lepiej zrobiony ten quest, rl quest log, dialogi itp.... wiele możliwości jak np. ustawienie w LIBIE czy teleporty mają działać tylko gdy mamy zrobioną daną misję, czy bez questu też działać mają...

są też ustawienia czy do wejścia na podziemny pałac razachaiu trzeba Scale of Corruption itd..




A CO DO TEGO SKRYPTU, TO POPROSTU NIE MA NIGDZIE ZAPISU UŻYWANIA RAKE NA CZYMKOLWIEK WIĘC DLATEGO NIE DZIAŁA I NIE MA BŁĘDÓW BO POPROSTU NIE MA NIC ZAPISANE W SKRYPCIE O TYM
 
Dobra, czyli na to wygląda, że mam od nowa pisać ten skrypt ;o

A odnośnie jeszcze tego skryptu, po prostu nie działa cała misja związana z Chartanem, czyli całe czyszczenie tego całego syfu.
od rake po zdobycie węgla do zakończenia misji.

@edit
Zapis tego masz w libach

[2549] = {
ITEMEX = {
true,
12322
},
TEXT = "You dig out a handful of ordinary clay.",
STORAGE = STORAGE_CLAY,
ADDITEM = 12285
},

- - - Updated - - -

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc o co tu chodzi? Wiem tyle, że w ogóle w tej misjii nie można użyć itemu - actionid na inny item, mimo tego że jest on zapisany w actions i lib. Po prostu, nie ogarniam tego xD
 
Last edited:
Back
Top