• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Telefon

Nerkoerko

Banned User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
402
Reaction score
5
Location
Polska
Witam mam takie pytanie istnieją jakies dodatki programy do telefonów które blokują pliki w telefonie np zdjęcia?
Żeby wejść do folderu trzeba podać hasło czy coś takiego?
Tak wpadłem wieczorkiem na taki pomysł żeby napisac może ktoś z was się orientuje w tym temacie.
Bo było by to bardzo przydatne w razie kradzieży fona czy coś, żeby pliki nie wpadły w brudne ręce.

Z góry Dzieki ;)
 
Android ??:D ja nawet nie wiem co to jest android xd
LG KP500 jakiś dotyk
no tak pin pinem mogę to zrobić ale co ktoś mnie napadnie i powiem ziom czekaj nie nie nei nie chce ci oddac w ryja chce wyłączyc telefon a i pinu ci nie podam?
 
Android ??:D ja nawet nie wiem co to jest android xd
LG KP500 jakiś dotyk
no tak pin pinem mogę to zrobić ale co ktoś mnie napadnie i powiem ziom czekaj nie nie nei nie chce ci oddac w ryja chce wyłączyc telefon a i pinu ci nie podam?

No to zamiast kombinować z telefonem polecam robić masę, będziesz wyglądał jak zwierz to Cię nikt nie ruszy, proste (burneika approved).
 
nie no ale patrz mogę mieć taką masę ze miesięń mi wypchnie telefon z kieszeni i go zgubie i co ?:( wracamy do tematu :D pakowanie tu nic nie da :D
 
Back
Top