• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

teleporty - x,y,z - jak masowo zmienić

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Witam. Na mapie mam dużo teleportów prowadzących do miejsca powiedzmy x=500, y = 500, z = 7
i chciałbym je zmienić do np x = 666, y =666, z=6

Nie wiem jak to najlepiej zrobić?
W wyszukiwarce Teleportów w RME edytorze...

jak klikam Edit>Find Item>(i wpisuje 'force field') to mi znajduje tylko 500 wyników...a teleportów jest znacznie więcej...

Może można to w RME jakoś zmienić ? Aby nie ograniczało listy teleportów do 500 tylko pokazało mi liste wszystkich teleportów...wtedy bym pozmieniał te które mnie interesują nie omijając żadnego...

 
RME jest open source więc da się to zmienić.
Nie kłam, RME był open source. Z tego co się orientuję to od wersji 2.0 jest już zamknięty.

ok dziekuje za link, a który z plików odpowiada za te wyszukiwanie przedmiotów na mapie? bo ja ciemny jestem w tych sprawach..
Pozwól, że się zapytam - umiesz w ogóle C++?

@down
Może i nie, ale RME 1.1.9 jest dość stare, a więc nie obsługuje nowszych wersji tibii, a więc jeśli będziesz ich potrzebował to będziesz musiał sobie dopisać ich obsługę.
 
Last edited:
Nie kłam, RME był open source. Z tego co się orientuję to od wersji 2.0 jest już zamknięty.


Pozwól, że się zapytam - umiesz w ogóle C++?
nie ale zeby zmienic wartosc z 500 na np 1500 to nie trzeba filozofii :p
i tylko skompilować pozostaje :p
 
Plik o nazwie: main_menubar.hpp

Zmienna: more_than_500

A dokładnie tutaj:




2013010614503206.png
 
Plik o nazwie: main_menubar.hpp

Zmienna: more_than_500

A dokładnie tutaj:




2013010614503206.png

Z tego co widzę funckcja, która pokazałeś odpowiada za wyszukiwanie itemów a nie zamianę.
Funkcja Replace została dodna w wersji ~2.x kiedy RME już nie było open source. :wub:
--edit--
Aczkolwiek On i tak che to ręcznie zrobić szukając wiec może mu to w czymś pomoże.
 
Last edited:
po za tym niema jak tego skompilować.... być może to moja nie wiedza .. ale jak klikam aby odtworzyć to (tak ja ksource do otsa) to nie idzie coś..
 
Back
Top Bottom