• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

temperatura procka

Gregor

New Member
Joined
Feb 29, 2008
Messages
770
Reaction score
3
Location
UK/POLAND
Cześć, od dłuższego czasu mój laptop strasznie się przegrzewa, wiec co nieco poszukałem w google i sprawdziłem programem everest temperaturę.:p



:w00t::w00t::w00t::w00t:

Gdzieś przeczytałem w necie ze nawet komuś się podpalił laptop, wiec trochę się zmartwiłem ze mój drewniany domek się podpali haha

Ma ktoś więcej informacji na ten temat? Dlaczego tak sie przegrzewa? :>

dzięki :$
 
Te 67 to w Idle czy przy jakims obciazeniu?
prawie pisałem ten temat jak robiłem screena wiec odpalony był tylko firefox, a parę minut później grałem w przeglądarce w jakas tam gierkę na fejsie i temperatura wynosiła 82 stopnie! o.0
 
Zrób to co napisali koledzy wyżej. Sprawdź także czy czasami cooler nie jest do końca dopięty/wkręcony.
 
weź karchera i umyj go
a na serio to ktoś już pisał tutaj w takiej sprawie i Elf/Kula napisał fajne zdanie ale nie pamiętam dokładnie jak to szło.
Wyczyść go i będzie gites.
 
Przedmuchaj sprężonym powietrzem.

Dokładnie, tym bardziej jeśli masz HP'ka. Miałem również problem z przegrzewaniem aż w końcu zaczął mi się sam laptop wyłączać więc poszedłem do garażu, uruchomiłem "sprężarkę" jak dmuchnąłem w laptopa to momentalnie wszystko wyszło i nie rozbierałem go. Od tej pory laptop śmiga az miło. Jeśli nie masz sprężarki to kup tak jak Cuddlez mówi sprężone powietrze (koszt ok ~10zł)
 
Nie wszystkie lapki da sie przedmuchac powietrzem. Trzeba rozkrecac zeby sie dostac do wiatraka.
 
dzięki za pomoc ;)

EDIT@ Nie będę robił nowego tematu wiec napisze tutaj :p, bo mam jeszcze jeden problem :p

Nie mogę się połączyć do serwera który stoi na drugim kompie. wygląda to tak(sorry za skilla w paincie xD):
internet - czyli ludzie poza mojej sieci lokalnej, mogą się zalogować na serwer
ruter - porty wszystkie odblokowane etc
KOMP1 - nie mogę się zalogować na SERVER KOMP2, wyświetla się tylko lista charów a później jest connection error
SERVER KOMP2 -można się zalogować na serwer używając ip localhost lub 192.168.1.x

 
Last edited:
Gregor, coś mi się jednak wydaje, że nie masz odblokowanych game portów - 7171,7172. Podaj wszystkie porty które odblokowałeś.
 
jakbym nie miał odblokowanych to wtedy nie dałoby się zalogować, jak napisałem w moim poście wyżej ludzie spoza mojej sieci mogą zalogować :p


może coś w linuxie muszę odblokować? może linux nie pozwala mi się łączyć przez lan do serwera eh :p już tyle czasu szukam na google i nic ;(
 
Odblokuj jeszcze porty: 8000-8080 oraz 3306 jako TCP/UDP. Powinno pomóc.
 
Back
Top