• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Test Jezykowy

Technic

Dżustin Bajadera
Joined
Aug 8, 2008
Messages
1,180
Reaction score
27
Location
United States
Witam,
Czytajac polish board wpadlem na pewiem pomysl. Moznaby zrobic test na poprawna polszczyzne i podstawy angielskiego. Kazdy kto bedzie mial 50+% poprawnych odpowiedzi bedzie mial przez miesiac dostep do polish board, po tym czasie bedzie musial ponownie rozwiezac test.
Pomoze to wyeliminowac okolo 75% osob spamujacych glupimi tematani na polish boardzie.

Wedlug mnie test powinien zawieraz krotkie dyktando, test na daltonizm, podstawowe pytania odnosnie silnika (co to actions etc.), i troche angielskiego np znaczenie podstawowych slow.

Mysle ze byloby to dobre rozwiazanie, jednakze ocencie to najpierw wy :)
 
Wg mnie odpada ten pomysł, ponieważ no i tak czegoś takie napewno nie _będzie_, chociaż by na to że Polish Board jest dla każdego, który szuka pomocy i nie tylko :blink:
 
Pomysł dobry, ale wystaczy, że wpiszesz w g00gle słownik i jedziesz z koksem...
 
chuj selekcja... pan Elf będzie przepuszczać. Odpowiednia praca dla odpowiednich ludzi :)
 
Victor, Ciziia, Technic, vimoco, Chojrak
Cwele

Żegnam i tak dedyk się kończył papa kurwiszony
 
mi no inglecsh no can enter???
__________________
klekSu.png

You are welcome on kleksoria.com!
Please visit new open tibia forum with it's own ots list. otservers.net!
 
Last edited:
Back
Top