• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Test Server

druidbacu

New Member
Joined
Sep 15, 2011
Messages
60
Solutions
1
Reaction score
1
Witam postawiłem otsa jak narazie jest to test server i szukam osób chetnych do grania i sprawdzania addonów questy raczej wszystkie dzialaja
Robie Real addon system + quest log prawie skonczone

Możecie podsówać jakies pomysły co dodac co usunac a co zmienic aby ludzie chcieli grac na tym serverze
Otari.eu Latest News

Dodam ze chce zrobic takiego otsa bez resa charów co miesiac jak te gowna typu "Feba"
 
Otari.eu Outfit
Jutro dokończe i poprawie troche wyglad.

Proponowałbym ci albo w ogóle z tym nie startować albo zmienić koncepcje. Nie działa Server info, fajne stages jednak na twoim miejscu dałbym skill x1000 po co sie męczyć huehueheu.


Weź zrób coś ambitnego albo wyjdź, bo przy takim otsie tutaj nikt ci nie pomoże.
 
Po to jest ten temat zebyscie mi doradzili ale widze ze same bezsesowne odpowiedzi nie dziwie sie ze jest malo fajnych otsów bo kto normalny wytrzymałby z takimi popierdolonymi ludzmi...
I huj mam wyjebane na wasze odpowiedzi zrobie to wszystko po swojemu i zobaczymy czy ktos bedzie gral i nie bede sie wkurwial z takimi lachociagami.
I prosze o usuniecie albo zamkniecie tamatu i wyjebane.
 
Po to jest ten temat zebyscie mi doradzili ale widze ze same bezsesowne odpowiedzi nie dziwie sie ze jest malo fajnych otsów bo kto normalny wytrzymałby z takimi popierdolonymi ludzmi...
I huj mam wyjebane na wasze odpowiedzi zrobie to wszystko po swojemu i zobaczymy czy ktos bedzie gral i nie bede sie wkurwial z takimi lachociagami.
I prosze o usuniecie albo zamkniecie tamatu i wyjebane.

Napisałem ci już, że z takim chujowym otsem to nie masz tak naprawde czego tu szukać. Jak wrócisz z czymś normalniejszym i ambitniejszym to napisz.
 
Ssij gościu me kule, robisz kolejną gównianą rl mape pod 8.6 dla nołskillów, ots nastawiony jest pod zarobek, bo z innego powodu się już nie stawia na tibie 8.6
Jak byś chciał coś ambitnego zrobić to byś zrobił otsa pod najnowszą tibie + działające questy.
 
A teraz pytanie za 100 punktów co wy uważacie za ambitne i super elganckie i wgl wypas prócz hexany,united ew rapotory/narozii ?
Bo ja więcej dobrych polskich otsów nie widzę a użytkowników na forum jest w chute więcej?
 
hexana(długotrawałość dopracowanie), wypas aka lordaeron(wiadomo czemu, bo elfa, wiec nie moglby raczej byc hujowy), pegaz/orion, apo aka podkarpacki, z evo projektow to vestia i unitedots, a z dawnych polskich projektow evo pare lat wstecz to kaczooh i trias i kosmos. Narvia po części też, bo stabilna była + 1 rl mapa z castem. Noi narozia aka reptera najlepszy polski projekt jak narazie.
 
Wypas czy taki dobry? Nie tylko samo zrobienie serwera i czystość w postaci błędów się liczy bo reklama i prowadzenie takiego serwera też.
Wypas był ok prócz reklamy i prowadzenia, pegaz/orion kiedyś był fajny to samo co wypas, apo tak o nim zapomniałem idealny serwer podwzględem nowości itd trias,kaczooch to już przeszłość.
Kosmos? czy ja wiem mapa bardzo słaba, narvia wyjebała na spoofie i rozdawaniu kasy bo raczej stabilna to ona nie była tak jak np. hexana dużo tam było pisania i bajerowania niż włożonej roboty, tak narozia/reptera to chyba jeden z lepszych projektów chodź administrator zaczynał i pajacował ale to też duża rola Kuli w wybiciu tego.

To tylko moja opinia nikogo nie zmuszam do akceptowania jej ; )
 
Wypas czy taki dobry? Nie tylko samo zrobienie serwera i czystość w postaci błędów się liczy bo reklama i prowadzenie takiego serwera też.
Wypas był ok prócz reklamy i prowadzenia, pegaz/orion kiedyś był fajny to samo co wypas, apo tak o nim zapomniałem idealny serwer podwzględem nowości itd trias,kaczooch to już przeszłość.
Kosmos? czy ja wiem mapa bardzo słaba, narvia wyjebała na spoofie i rozdawaniu kasy bo raczej stabilna to ona nie była tak jak np. hexana dużo tam było pisania i bajerowania niż włożonej roboty, tak narozia/reptera to chyba jeden z lepszych projektów chodź administrator zaczynał i pajacował ale to też duża rola Kuli w wybiciu tego.

To tylko moja opinia nikogo nie zmuszam do akceptowania jej ; )

te panie, nie pchaj pan kuli do reptera, okey? kula to tylko narozia 8.6

i tak btw. chyba pomyliłeś sobie narozię 8.6 z repterą 9.8
 
No tak może nie zrozumiale napisałem ale chodziło mi że kula pomagał w narozi a reptera to tak wiem sam robisz.
 
Back
Top