• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Test Serwer Vps

Skonelapper

New Member
Joined
Sep 28, 2012
Messages
124
Reaction score
3
Witam , poszukuje firm które dają testowe serwer VPS , okres dni nie jest dla mnie znaczący , przeważnie jest 3 dni , i to mi wystarczy

Pozdrawiam

// Napisałem przez przypadek w złym dziale , jak by co proszę o przeniesienie
 
Oj oj..........

A co hardcorze, już nie można nawet pisać postów na forum?

nie bo lanceq wylizał odpowiednim moderatorom o unbana i teraz kozaczy, nawet snejka zastraszał i ma go w garści

tak się dzieje od kiedy został adsensowym donem lanckonem
 
Lanceq płaci zus 300zł na miecha to musi się chwalić że ma swoją dg.

O ile:

Mintshost, Konrad Gaweł
Właściciel Michał Korol

Który to Ty?

Do tematu wracając, jak ma być jako test serwer to 20zł na miecha ci nie zaszkodzi w "lancqa firmie".
 
Last edited:
Nikt z tych dwóch, po KRS sprawdzałeś?

Tam masz tylko rejestratora i właściciela samej działalności.

Nie mam swojej DG i nigdy tego nie powiedziałem, powiedziałem tylko że mintshost ma DG, nie przeinaczaj faktów braktu.
 
Co nie zmienia faktu że nip,regon i krs się zgadza kulo, a właśnie o tym cały czas dyskutujemy, czy hosting działa legalnie, czy też nie ;3
 
Co nie zmienia faktu że nip,regon i krs się zgadza kulo, a właśnie o tym cały czas dyskutujemy, czy hosting działa legalnie, czy też nie ;3

w Polsce legalnie komornik może ci zajebać całe oszczędności i jedyne co to 'może go zawieszą', a hajs jeśli odzyskasz to hehe lat minie tyle <3 więc teraz zmieniamy kierunek rozważań i nie pytamy czy to legalne, ale o cel wasz, dlatego

dlatego pytam kogo chcesz oszukac :)?
 
Co nie zmienia faktu że nip,regon i krs się zgadza kulo, a właśnie o tym cały czas dyskutujemy, czy hosting działa legalnie, czy też nie ;3

Nie pytałem czy legalnie, napisałeś, że to DG, co było kłamstwem.

Działając pod skrzydłami AIP nie dajesz klientom żadnej gwarancji :)
Np sytuacja typu: sprzedajesz 100 kont hostingowych na rok, po miesiącu rozwiązujesz umowę z AIP i... klienci zostali oszukani. Piękny przekręt.
 
Back
Top