• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS 0.3.5] Zmiana systemu PVP/Fragó

Heh, najlepsze jest to, że wiedziałem o tym kilka dni temu jednak pewien user pewnego forum przekonany, że to nie działa przyspamił coś o fragliscie a ja głupi zamiast sam sprawdzić, uwierzyłem ; s

@dzia
 
Heh, najlepsze jest to, że wiedziałem o tym kilka dni temu jednak pewien user pewnego forum przekonany, że to nie działa przyspamił coś o fragliscie a ja głupi zamiast sam sprawdzić, uwierzyłem ; s

@dzia

tak, tak
 
Specjalist, rep+

Ty nie dasz komuś rozwiązania, w myśl ażeby leń ruszył dupę, ten z kolei powie, że nie chcesz mu dać rozwiązania bo albo go nie masz, albo sam jesteś tak leniwy, że go nie dasz :D - parodia.
 
Specjalista i reszta panów w niebieskim, dlaczego jesteście takimi hamami? Nie rozumiem tego, czy przesladują was w szkole i tutaj musicie sie odegrac? Nie cierpie wprost takich ludzi typu "pies ogrodnika".
 
Specjalista i reszta panów w niebieskim, dlaczego jesteście takimi hamami? Nie rozumiem tego, czy przesladują was w szkole i tutaj musicie sie odegrac? Nie cierpie wprost takich ludzi typu "pies ogrodnika".

Ty ziomek wypierdalaj przeczytac definicje okreslenia "cham".
Chcialem ziomka nauczyc, tego, ze samemu moze znalezc odpowiedz na zadane pytanie, nakierowalem gdzie tego szukac. Forum jest do pomocy, a czy ktos powiedzial, ze 'pomoc' == 'dawanie gotowej odpowiedzi'? Niestety, ale nikt nie przesladuje mnie w szkole ;( i szczerze mam gleboko w dupie kogo nie cierpisz, a kogo "cierpisz", takze zachowaj ten komentarz dla siebie, bo jestes zerem, ktore musi skonczyc podstawowke, aby zrozumiec pare spraw jak dziala ten okrutny swiat :<
 
Barwna wypowiedz, domyslam sie, iz moje wykształcenie jest nieco wyzsze od Twojego,a do kolegów na podwórku też mówisz na dzien dobry wypierdalaj? Czy tylko na forum taki fighter. Jesteś zwykła kupą bez jakichkolwiek manier.
 
Barwna wypowiedz, domyslam sie, iz moje wykształcenie jest nieco wyzsze od Twojego,a do kolegów na podwórku też mówisz na dzien dobry wypierdalaj? Czy tylko na forum taki fighter. Jesteś zwykła kupą bez jakichkolwiek manier.

Po pisowni slowa "cham" domyslam sie, ze jednak nie.
Czy Ty jestes moim kolega, ze porownujesz to do kolegow na podworku? ;D Jak mnie prowokujesz to sie nie dziw, ze moje wypowiedzi sa takie jakie sa. Jesli masz jakis problem z moimi postami to po prostu wcisnij "Report", dodaj pare slow od siebie i czekaj.
 
Prowokuje Cie? yh zabawne, dobra skonczmy temat. wbijaj exp ;d, bywaj
 
Voler udajesz nie wiadomo kogo z tymi swoimi 30 postami. Znowu usłysze, że gdybym wiedział kim jesteś to bym sie zesrał. Specjalist ma racje - nie można Wam dać nic na tacy. Myślisz, że ja czy on tak dostawaliśmy rozwiązania?
 
Back
Top